امروز:

پاورپوینت فصل سوم مفاهیم نوآوری فناوری

مرجع فایلهای آموزشی | پاورپوینت فصل سوم مفاهیم نوآوری فناوری

 • مرجع فایلهای آموزشی | پاورپوینت فصل سوم مفاهیم نوآوری فناوری

  پاورپوینت فصل سوم مفاهیم نوآوری فناوری


  پاورپوینت فصل سوم مفاهیم نوآوری فناوریدسته: مهندسی فناوری اطلاعات
  بازدید: 1 بار
  فرمت فایل: pptx
  حجم فایل: 127 کیلوبایت
  تعداد صفحات فایل: 18

  یکی از ویژگی های فناوری ، تغییر آن است فناوری هرگز ساکن نمی ماندو هیچ گاه به نقطه تعادل نخواهد رسید و این به دو علت است نخست آن که علم بشری هیچ گاه کامل نیست و روز به روز کاملتر خواهد شد لذا فناوری یا تکنولوژی هرگز آنقدر کامل نمی شود که نتوان آن را بهبود داد و دانش جدید موجب تغییر و اصلاح فناوری های قدیمی خواهد شد دوم آن که فناوری به عنوان اب

  قیمت فایل فقط 17,000 تومان

  خرید

  نوآوری فناوری چیست ؟

  تغییرات در فناوری می تواند محصول نوآوری فناوری باشد که منجر به ارائه یک فناوری جدید یا بهبود یافته خواهد شد. فناوری در دو جهت تغییر می کند : یکی ارائه عملکردی بهتر و دوم ارضای خواسته ها و نیازمندی های بالقوه و روبه افزایش انسان .

  عملکرد بهتر فناوری ، به معنی سرعت بالاتر ، ظرفیت بیشتر ، بهبود در اثر بخشی هزینه ها کارایی بالاتر ، قابلیت اعتماد فزاینده ، کاهش تلاش های نیروی انسانی ، راحتی بیشتر در استفاده و نیز درجه اتوماسیون بالاتر می باشد.

  به عنوان مثال اتومبیل ها سریع تر ، راحت تر و ایمن تر شده و نیاز کمتری به تعمیر پیدا می کند . کشتی ها بزرگتر شده و نیاز به خدمه کمتری دارند . کامپیوتر ها می توانند عملیات بیشتری را در واحد زمان انجام داده و اطلاعات بیشتری را ذخیره کنند . تجهیزات مخابراتی قادرند اطلاعات بیشتری را از یک خط ارتباطی در واحد زمان عبور دهند. تجهیزات حرارت مرکزی ، بدون نیاز به تلاش انسانی راحتی بیشتری از لحاظ گرما در مقایسه با تجهیزات سنتی ارائه می دهند.

  قیمت فایل فقط 17,000 تومان

  خرید

  برچسب ها : پاورپوینت فصل سوم مفاهیم نوآوری فناوری , مفاهیم نوآوری فناوری , Technology Innovation Concepts , تکنولوژی , نوآوری فناوری , فرآیند نوآوری فناوری , خلاقیت

 برای توضیحات بیشتر و دانلود کلیک کنید

 

 


نوشته شده در : دوشنبه 7 اسفند 1396  توسط : زارع.    نظرات() .

برچسب ها: پاورپوینت ، فصل ، سوم ، مفاهیم ، نوآوری ، فناوری ،
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات