امروز:

آشنایی با تور چین و جاذبه‎های گردشگری آن

آشنایی با تور چین و جاذبههای گردشگری آن

 

شهر ممنوعه

 این شهر که در سال 1406 میلادی با دستور جو دی که دومین امپراتور سلسله  مینگ ساختن آن شروع شد از بزرگترین و کاملترین معماریها با چوب در جهان به حساب میآید که همه ساله افراد زیادی با تور چین برای دیدن آن به این منطقه سفر میکنند.

تور 11 روزه چین ویژه نوروز 98

این شهر باداشتن دیوارهای 10 متری و خندقی با عرض 52 متر که دورتادور دیوارها کشیده شده است تقریبا برای مهاجمان غیرقابل نفوذ بوده است اما امروزه به راحتی باتهیه تور چین میتوانید به آن دسترسی داشته باشید و از درون آن بازدید کنید.

در ساخت این دیوارها در هر چهار ضلع از یک دروازه استفاده میشده که نام دروازه موجود در ضلع جنوبی دروازه نیمروز و نام دروازه موجود در ضلع شمالی دروازه نیروی ایزدی نام دارد که با تور چین قادر تماشای آنها خواهید بود. دیوارها در این بنا با ضخامتی زیاد ساخته شدهاند تا در مقابل آتش توپخانه در آن زمان مقاوم باشند.

 

جشن ها

 برای برگزاری جشنها و نمایش میزان جلال و شکوه امپراتوری چین از سه قصر با نامهای تای حه، جون حه بایو حه استفاده میشد. این سه قصر از معماری متفاوت و خیره کنندهای بهره میبرند که چشم هر بیننده را به خود خیره میکند و همین امر سبب این شده تا گردشگران علاقهمند با تهیه تور چین برای دیدن این قصرهای دیدنی به این منطقه سفر کنند.

قصر تای هه از نظر دیگر قصرها از ارزش بیشتری برخوردار بوده زیرا تخت سلطنتی طلایی در آن قرار داشت و از نظر موقعیت مکانی در مرکز شهر ممنوعه واقع شده بود برای دیدن این قصر با تور چین به این منطقه بروید و از نزدیک جاذبههای موجود در آن را ببینید.

 

معماری

 علاوه براین در قصر از نوعی معماری خاص و مجلل استفاده شده است این قصر ار در این شهر منحصر کرده است. این قصر را برسکویی به ارتفاع 8 متر که مساحت آن 30 هزار متر است و با سنگ سفید مرمر است ساختهاند که مورد توجه بسیاری از گردشگرانی که با تور چین به این منطقه میآیند قرار گرفته است. این قصر با داشتن ارتفاعی 40 متری بلندترین بنا در این شهر محسوب میشود که یکی از عواملی است که در خاص شدن این بنا در بین دیگر بناها کمک کرده است و آن را به یک جاذبه دیدنی برای کسانی  که با تور چین به این مکان آمدهاند تبدیل کرده است.

 

 اژدها

 اژدها نمادی از قدرت در فرهنگ مردم چین محسوب میشود و امپراتور پسر آسمانی و اژدهای حقیقی نام گزاری میشود. در قصرهای موجود در این مجموعه از نمادهای اژدها استفاده شده است بطوریکه در قصر تای حه به تنهایی حدود 13 هزار شکل از اژدها وجود دارد که در معماری و تزئین این قصر بکار رفته است. دیدن این بنای فوق العاده که با تور چین امکان پذیر است میتواند تجربهای خاص را برای شما به ارمغان آورد.

با تور چین و رفتن به این منطقه میتوانید از همه قصرها و اتاقهای این منطقه که تعدادشان کم هم نیست دیدن کنید. در این شهر 59999 اتاق وجود دارد که با تور چین قادر به مشاهده یک یک آنها خواهید بود. گذشتگان چینی بر این باور بودهاند که اقامتگاه امپراتورانی که مقامی آسمانی داشتهاند دارای 10هزار اتاق است و امپراتوری که پسر امپراتور آسمانی است باید شمار اتاقهایش بنا به احترام کمتر از اتاقهای فرمانروای آسمانی باشد. برای دیدن نوع معماری و آداب ورسوم با تور چین به این کشور سفر کنید . از سفر خود لذت ببرید.

 البته تور چین بیشتر برای افرادی که به تاریخ ملل دیگر و آثار تاریخی علاق دارند ممکن است جالب باشد.

 

 با بررسی یادداشتهای باقی مانده از سلسله مینگ برای ساخت این مجموعه باستانی 100 صنعتگر و یک میلیون کارگر مورد استفاده قرار گرفته شده است تا این بنای تاریخی به نمایش هنر آنها در سالیان بعد به افرادی که با تور چین به این منطقه میآیند بپردازد.آآین

با تور چین میتوانید به این شهر رفته و به نظاره آثاری چون دروازه نیروی ایزدی، دوان من، معبد سلطنتی اجدادی، ومن، دونگ هوامن و دروازه گلباران غربی که  بخشی از مناطق گردشگری این منطقه است بپردازید.

دیدن این همه جاذبه گردشگری در این کشور با استفاده از تور چین امکان پذیر میباشد که همه ساله مسافران زیادی از جمله کشور عزیزمان برای دیدن زیباییهای موجود در این کشور به تهیه تور چین اقدام میکنند و از این مناطق گردشگری دیدن به عمل میآورند و پس از بازگشت خرید تور چین را به سایرین نیز پیشنهاد میدهند.

 

منبع: تور چین

 


نوشته شده در : جمعه 15 آذر 1398  توسط : زارع.    نظرات() .

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic