امروز:

نحوه شست و شو و نگهداری از کت و شلوار

نحوه شست و شو و نگهداری از کت و شلوار

کت و شلوار جزو مهم ترین لباس های مردانه هستند. همانطور که کفش های پاشنه بلند و پبراهن های بلند نماد زنانگی هستند کت و شلوار راسته خوش دوخت نیز نشانه مردانگی است. حال این لباس مردانه بسیار مهم برای جلوه هرچه بیشتر و نشان دادن جذابیت مردانه نیاز دارد که همواره تمیز و مرتب و بدون هیچ گونه لک و آلودگی باشد. اینگونه میتواند با آیتم های دیگر کمد شما هماهنگی خود را حفظ کند.

کت و شلوار رسمی هویت استایل رسمی شما می باشد. کوچک‌ترین خطا در کت و شلوار تمام استایل شما را تحت الشعاع خود قرار میدهد. کت وش لوار ها از پارچه های مختلفی تهیه و دوخته می شوند. از این رو بسیار مهم است که شست شوی کت و شلوار به بافت پارچه اهمیت ویژه ای داده شود.

 اما آن چه در موردشستشوی کت و شلوارهای مردانه باید بدانید این است که مولکول های آب یک مولکول دو قطبی محسوب می شوند. با شستشوی کت و شلوار با آب تار و پود پارچه آب را به خود جذب میکنند و از فرم خود خارج می شوند. از این رو لازم است که برای شست شوی کت و شلوار از روش خشکش شویی استفاده شود. هر چند این روش هم کاملا مورد تایید نیست.

خشک شویی یکی از روش های شست و شو و پاک کردن لباس است. در این مدل شست و شو از آب استفاده نمی شود. از این خشک شویی نام گرفته است.

لباس هایی که بافت مخلوط دارند یعنی پارچه آن ها از ترکیب چند نوع نخ مختلف مانند پلی استر، پشم و پنبه استفاده میشود . مانند کت و شلوار، پالتو و لباس های پشمی ، شست شو با آب باعث از بین رفتن فرم و حالت لباس ها می شود. به همین دلیل در شست شوی این لباس ها باید از شوینده های نا قطبی و مواد حلال استفاده شوند. زیرا لباس ها با این دست شوینده ها شکل خود را حفظ میکنند و در عین حال لکه ها و آلودگی ها نیز نابود می شوند.

اما اگر کت و شلوار شما به هر دلیلی کثیف شد و شما دسترسی به کت وشلوار دیگری نداشتید باید چه کنید؟

برای مواقع ضروری و اضطراری لزوما باید یک کت و شلوار جایگزین وجود داشته باشد.

یکی از روش های نگه داری از کت وشلوار داشتن چند دست کت و شلوار دیگر می باشد. از این رو شما میتوانید هر کت و شلوار به مدت کوتاه و متناوب بپوشید. زیرا استفاده روز مره از یک دست کت و شلوار سبب از بین رفتن آن می شود. مرحله بعدی برای نگه داری از کت و شلوار مراقبت دقیق و صحیح از آن است. اگر به هر دلیل توان خرید دو دست کت و شلوار را نداشتید . کت و شلوار خود را بعد از پوشیدن، به مدت 24 ساعت در معرض هوای آزاد قرار دهید و بر چوب لباسی آویزان کنید. تا فرم خود را به دست آورد.

به نکته مهمی برخوردیم ! چوب لباسی

برای خوش فرمی لباس و حفظ حالت اصلی بعد از پوشیدن کت و شلوار باید آن را از چوب رختی مناسبی آویزان کنید. این یکی از بهترین راه ها برای مراقبت از کت وشلوار مردانه است.

در مرحله بعدی نحوه شست و شوی کت و شلوار را بررسی میکنیم

شست و شو با آب و خشک شوی هر دو به بافت کت تک آسیب می زنند. پس شما باید در فواصل زمانی طولانی مدت اقدام به شست و شو بکنید. به عنوان مثال حداکثر هر شش ماه یک بار استفاده از مواد شیمیایی موجب ضعیف شدن پارچه کت و شلوار می شود. لذا باید از این مواد کت و شلوار خود را نگه دارید. هم چنین بسیاری از کسانی که در خشک شویی ها کار می کنند به این مساله اهمیت نمی دهند و در نتیجه بافت های ظریف کت و شلوار شما مثل شکل سرشانه و لبه های کت حالت خود را از دست خواهند داد.

در شست و شوی کت و شلوار عموما شلوارها در مقایسه با کت ها بیشتر شسته می شوند و در نتیجه عمر کمتری دارند.

از طرفی به علت برخواستن و نشستن مکرر بافت آن دچار آسیب خواهد شد. از این رو بهتر است برای اینکه شلوار شما کمتر آسیب ببیند؛ یک شلوار مناسب هم رنگ و جنس شلوار کت خود تهیه کنید تا همراه به صورت یک هفته در میان بپوشید.

در نگه داری کت بهترین راه برای جلوگیری از چین و چروک روی کت استفاده از اتوبخار و اتو پرس است. بخورد مستقیم و غیر حفاظت شده اتوی آهنی با پارچه کت و شلوار شما میتواند به آن آسیب زده و باعث کشیده شدن آن شود. پس سعی کنید از اتوی بخار استفاده کنید اگر مقدور نبود یا دسترسی نداشتید کت و شلوار خود را به اتو شویی ها بسپارید.

مساله بعدی که باعث آسیب به کت می شود استفاده نادرست و بیش از اندازه از جیب ها است . پر کردن جیب آن هم به صورت مداوم از وسایلی مانند سوئیچ ، موبایل وکیف پول باعث کشیدگی الیاف پارچه شده و فرم ان را خراب میکند. لذا بهتر است که از یک کیف دستی مردانه کوچک برای حمل این وسایل استفاده کنید. این نکته را فراموش نکنید که هیچ گاه کت را با جیب های پر از کمد آویزان نکنید. زیرا در طولانی مدت باعث تغییر فرم طرفین کت می شود.

در استفاده از کت این نکته را به خاطر داشته باشید که قبل از پوشیدن کت آن را با شانهمخصوص پرزگیر تمیز کنید. برای پاک کردن شوره های سر، لکه های غذا، پرزهای و موی سر چسبیده به کت می توانید آن را از جایی آویزان کرده و با شانه مخصوص تمیز کنید. این کار نیاز شما را به شست و شوی کت کاهش میدهد.

البته ناگفته نماند که بعضی از پارچه ها قابلیت جذب گرد و غبار دارند. استفاده از شانه مخصوص گرد و غبار روی کت را از بین میبرد و باعث افزایش عمر کت شما می شود.

بسیار مهم و ضروری است که کت و شلوار بعد از شست و شو حالت و ایستایی خود را از دست ندهد.
منبع : http://chibeposham.parsiblog.com/

 


نوشته شده در : دوشنبه 29 مهر 1398  توسط : زارع.    نظرات() .

برچسب ها: نحوه ، شست ، و ، شو ، نگهداری ، از ،

یک مرد جذاب چگونه لباس می پوشد؟

یک مرد جذاب چگونه لباس می پوشد؟

بخش عمده ای از خوش استایلی آقایان به نحوه انتخاب لباس مربوط است. بدین معنی که اگر شما بدانید چه لباسی انتخاب کنید و آن را با چه لباس هایی هماهنگ کنید قطعا به بهترین تیپ خود نزدیک خواهید شد.

برای بسیاری از آقایان جای سوال وجود دارد که مردان چگونه لباس های خود را انتخاب میکنند؟ بر چه اساسی؟ و چگونه آن ها را ست میکنند که استایل شیکی دارند؟

اما نکته اینجاست که شما نیز با رعایت نکاتی ساده می توانید هارمونی را به استایل خود هدیه دهید و به استایل ایده آل خود نزدیک شوید.

اما شیکپوش ی لزوما فقط انتخاب صحیح لباس نیست بلکه رعایت جزییات و نکات ساده که عموما دور از چشم میماند باعث می شود که شما متمایز از دیگر آقایان شوید و این تمایز باعث جذاب تر نشان دادن شما بشود.

جزییات تاثیر بسیار مهمی روی استایل نهایی شما خواهند داشت . از اکسسوری ها گرفته تا لباس های کوچک مثل جوراب

جوراب هر چند برای بانوان بخش مهمی از مد ولباس محسوب میشود و از المان های تاثیرگذار در طراحی مد و لباس مردانه است . اما بر خلاف تصور جوراب آنقدر که آقایان فکر میکنند بی اهمیت و بی ارزش است بی اهمیت نیست . بلکه از کارکرد اساسی برخوردار است. تصور کنید در یک میهمانی هستید، کمی خم می شوید و پاهای بدون جوراب شما دیده می شود و تمام !

همه زحمات شما برای منحصر به فرد و جذاب به نظر رسیدن شما به هدر رفت. زیرا شما اینگونه خود را فردی بی نزاکت و به دور از اصول لباس پوشیدن نشان داده اید.

البته اگر آقایانی که به شلوارهای کوتاه علاقه دارند لزومی به پوشیدن جوراب بلند نیست . بلکه انتخاب درست جوراب و رنگ آن از اهمیت بالاتری تا اندازه جوراب برخوردار است.

لذا در هر صورت به همه آقایان توصیه میشود که اگر میخواهند به عنوان مردی جذاب و خوش تیپ شناخته شوند از پوشیدن جوراب های رنگی خودداری کنند.

عموما استایل آقایان در کراسم های مختلف رسمی است. انتخاب جزییات ناهماهنگ تمام استایل شما را تحت تاثیر قرار داده و تخریب میکند. این کار به قدری تاثیر منفی بر روی استایل مردان ایجاد میکند که حتی مانکن های مرد را هم نیز با جوراب های رنگی نمیبینیم

اما جوراب را کجا بپوشیم؟

جوراب در استایل رسمی همواره باید با رنگ شلوار ست بشود.بلند باشد و از جنس نخ باشد تا پا ها سریع بوی عرق ندهد. جوراب را هنگامی که کفش رسمی دارید باید بپوشید

اما جوراب را کجا نپوشیم؟

هنگامی که صندل تابستانی به پا دارید از پوشیدن جوراب خودداری کنید. هم چنین هنگامی که دمپایی ساحلی به پا دارید .

این را به خاطر داشته باشید که جوراب در street style  معنا ندارد. البته در summer street style اگر میخواهید پاهایتان پوشیده باشد بهتر است کفش جلو بسته مانند لوفر بپوشید و جوراب هم نپوشید. یا جوراب مخصوص کالج بپوشید.

و نکته مهم دیگر این است که مردان خوش پوش و جذاب هیچ گاه در  beach style  و street style  جوراب هیا نیمه بلند را با شلوارک نمی پوشند. لذا شما هم اگر میخواهید مردی جذاب وخوش استایل باشید باید از پوشیدن جوراب های رنگی و بلند با شلوارک خودداری کنید.

هماهنگی رنگ کفش و کیف و کمربند

این سه آیتم تقریبا کوچک اما بسیار مهم و تاثیرگذار هستند. این را خوب است بدانید که کفش اولین آیتمی است که باعث میشود شما در ذهن دیگران فردی جنتلمن و جذاب به نظر برسید و بر اساس آن قضاوت می شوید. همواره در cat walk ها و fashion show  ها دیده ایم که مدل های مرد را با کمربند وکفش و کیف ست دیده ایم . بر اساس فرمول RGBمتناسب یا همرنگ هم هستند. بدین معنی اصلا دلیلی ندارد که کفش قهوه ای سوخته را با کمربند سفید ست کنید. بلکه همه اجزا باید با یک دیگر در هارمونی باشند در غیر این صورت حس خوبی در ذهن مخاطب ایجاد نمی شود.

برای پیش گیری از این مساله میتوانید همواره کیف وکفش و کمربند خود را به صورت ست بگیرید.

رابطه تناسب اندام با تناسب لباس

تمام المان های ظاهری شما اعم از قد و وزن و رنگ نوع استخوان بندی و فرم بدن در انتخاب لباس ها و در نتیجه استایل زیبا اثر فوث العاده ای دارند. اگر یکی از این فاکتور ها مورد توجه واقع نشود یا در بهترین حالت خود قرار نگیرد. استایل شما به چشم نخواهد آمد.

هم چنین شما باید لباسی را انتخاب کنید ک متناسب بافرم بدنتان باشد.

به عنوان مثال اگر جزء دسته سایز بزرگ ها هستید

به علت توده چربی دور گلو نباید از لباس های یقی اسکی بپوشید زیرا شما را گرد نشان میدهند. هم چنین کمربند نیز به جمع تر دیده شدن شما کمک خواهد کرد وهمینطور از پوشیدن لباسهای چهارخانه یا راه راه افقی خودداری کنید زیرا با اغراق میتوانم بگویم که دو سایز بزرگتذ دیده می شوید.

در انتخاب کت  تک نیز سعی کنید که هرگز کت های دو چاک نپوشید زیرا این کت ها به حجم چاقی شکمی شما خواهند افزوز. لذا باید شما از کت های بدون چاک یا تک چاک استفاده کنید.

اگر لاغر هستید

ممکن است فکر کنید حالا که لاغر هستید مجازید هر لباسی را انتخاب کنید. اما اشتباه میکنید. شما در هر سایزی لباس متناسب با سایز و اندازه خودتان را انتخاب کنید. هم چنین مدل های راه راه عمودی و استایل مونوکروم نیز برای شما مناسب نیست و برای این که  لاغری خود را پنهان کنید باید از دو یا چند رنگ متضاد استفاده کنید.

اگر کوتاه قامت هستید

بیشترین تمرکز شما باید بر روی کفش باشد. در نهایت دقت کفشی را انتخاب کنید که چند سانت پاشنه مخفی داشته باشد.

هم چنین سعی کنید لباس هایی که طرح های درشت دارند را انتخاب کنید

لباس هایی با طرح های ریز برای شما مناسب تر هستند.

ناگفته نماند که لباس هایی با راه راه عمودی باعث می شود که قد بلند تر دیده شوید هم چنین از اثر کراوات نیز غافل نشوید.

منبع: https://sites.google.com/view/shikpoushan/home

 


نوشته شده در : دوشنبه 29 مهر 1398  توسط : زارع.    نظرات() .

برچسب ها: نحوه ، شست ، و ، شو ، نگهداری ، از ،

مشاورین انتخابات دکتر مازیارمیر

بهترین مشاورین انتخابات

 

شاید حجم عظیمی از مردم و پول و وسوسه قدرت و ثروت باعث می شود که اینطور به نامسایت انتخابات و مشاور انتخاباتی یک شبه از زیر خاک بیرون بیایند.و البته و صد البته بههمیندلیل کلیدی در زمان انتخابات شاهد  شرایط و یک حس شور و نشاطی هستیم کهبرخی با دفاع یا رد

کارنامه ها و تفکرات و مهمتر از همه عملکردهای +یا – کاندیداهایمنتخب موافق و یا مخالف خود آتش و شور انتخاباتی را بیشتر و یا کمتر میکنند. دقیقا در همین زمان است که بهترین مشاوران انتخاباتی وارد عمل شده با تکنیک و تاکتیکو ترفند های اقناع و جذب مردم و حتی ارام کردنو یا تشویق آحاد گوناگون و طبقه هایمختلف مردم آنها را تهییج به حضور گسترده در انتخابات و یا متنفر از انتخابات می کننذ. باید اذعان نمود کهبسیاری از سیاستمداران حرفه ای یا حتی غیر حرفه ای چه برای دفاعاز عملکرد خود و چه برای حضور مجدد در مراکز  قدرت به شیوه های متعددو مخصوصا بهمشاوران حرفه ای متوسل می شوند و معمولا بازیگران این بازی در نهایت مشاورانانتخاباتی خواهند بود وهرچه یک مشاورانتخاباتی بهتر قدرتر و حرفه ای تر باشد شانس موفقیت حزب ودسته وگروه بهتر خواهد بود.

 

 

 مشاور انتخاباتی

بهترین مشاور انتخابات

 

بهترین مشاورین انتخابات

یکی از همین سایتهای به اصطلاح انتخاباتی تماس گرفتیم پس از کلی صخبت  طرف مقابل خود را مشاور انتخاباتی معرفی نمود این را دکتر مازیار میر می گوید،پرسیدم مشاور عزیز و گرامی تکنیک F.R  یا B.L و برنامه های چندلایه وحلقه اتش و یا…. چیست و چه کاربردی دارد یا تکنیکها و تاکتیکهای سیاسی چیست ؟ و طرف مقابل در حالی که کاملا براشفته بود گفت  از عناوین وسوالات ما گفت مشاور ارشدمان فردا خودشان تشریف میاورند البته در این میان هم کم نیستند شرکتها و مؤسساتی که با در اختیار داشتن اساتیددانشگاه و کارشناسان زبده  که دارای مهارتهای روانشناسی و همچنین مهارتهای مدیریت و رهبری هستند و با تکیه بر ابزار سوشیال مدیاها و اینترنت با تبلیغات هوشمندانه وهدفمند ومخصوصا غیر مستقیم اذهان عمومی را به سمت خود جلب می کنند.

موسسه فراسوی کاروخدمت با همکاری موسسه برسام وموسسه علوی بعنوان یک مجموعه کاملا تخصصی و فوق حرفه ای انتخاباتی و با توجه به نیاز کاندیداهای محترم در شورای شهر اصناف و مجلس شورای اسلامی و همچنین انتخابات ریاست جمهوری شکل گرفته است  و  ….

 

 

بهترین مشاورین انتخابات

بهترین مشاورین انتخابات

 

بهترین مشاورین انتخابات

 

گرد‏آوری جمعی از اساتید محترم دانشگاه و کارشناسان ارشد حوزه روابط عمومی ورسانه  و محققان برجسته و علاقه‏ مند به روش های مختلف جذب و اقناع مردم و افکارعمومی و آماده تر نمودن هرچه بیشتر و بهتر کاندیدهای محترم و برای دوره بعدی مبارزات انتخاباتی  مجلس و یا شورای شهر و یا اصناف و یا… با بهره برداری ازآخرین فنون و ایده‏های بدست آمده در زمینه جذب و اقناع مخاطب  ارتباطات اثر‏ بلند مدت تری بهمراه برندسازی کاندیداهای محترم را رقم بزنیم با توجه به سه دهه فعالیت تخصصی در زمینهانتخابات مختلف در سطح کشور  باید بگویم دلیل اصلی شکست یک کاندیدای محترم درانتخاباتچه اصناق یا مجلس و یا شورای شهر  و یا… همه و همه دقیقا بعلت نداشتن اولاT.M  یا برنامه ریزی دقیق و همه جانبه  و دوم عدم توانای‏ فردی در برقراری ارتباط و عدمموفقیت در معرفی قدرتها و قابلیتها و مهارتهای کاندیدای محترم است. اری و در اینجانقطه پایانی کار یک نماینده است که موجبات شکست در کارزار انتخاباتی  را سبب می‏ شود. بعنوان  یک مشاور انتخاباتی نهایت تلاش و کوشش خود را مبزول خواهیم نمود که شما را به شهر و استان و کشور با حرفه ای ترین تکنیکهای پیشرفته معرفی خواهیم نمود و یک زیبایی شناسی کارزار انتخاباتی را در دستور کار شما قرار خواهیم داد.

ما توان استقرار حلقه های آتش حرفه ای و فوق حرفه ای را مطابق سر فصلهای ۲۰۱۸ داشته و مخصوصا بوجوداوردن بحران های متعدد و بحران ساز یرا در دستور کار هر کاندیدای محترمی قرار می دهیم .یک کاندیدای حرفه ای باید در ارائه حرفه ای محتوای حرفه ای در خور توجه برای کانون هایقدرت و مردمی و ورزشی و اقتصادی و اجتماعی بایددر دستور کار خود قرار داده برای رویارویی با این مجموعه ها و انسانهای زیاد در یک تجمع۱۰۰۰ و یا ۲۰۰۰ نفری و حتی بیشتر کاملا کارآزموده وعملیاتی باشد…..

برای عقد قرار داد و مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر  با ما تماس حاصل فرمائید مشاوران ما  در خدمت شما هموطنان گرامی هستند تا بصورت مستقیم وحتی برای انتخاب مشاور  حرفه ای شما را یاری برسانند….

 

 


نوشته شده در : پنجشنبه 25 مهر 1398  توسط : زارع.    نظرات() .

برچسب ها: مشاورین ، انتخابات ، دکتر ، مازیارمیر ،

مشاورین انتخابات دکتر مازیارمیر

بهترین مشاورین انتخابات

 

شاید حجم عظیمی از مردم و پول و وسوسه قدرت و ثروت باعث می شود که اینطور به نامسایت انتخابات و مشاور انتخاباتی یک شبه از زیر خاک بیرون بیایند.و البته و صد البته بههمیندلیل کلیدی در زمان انتخابات شاهد  شرایط و یک حس شور و نشاطی هستیم کهبرخی با دفاع یا رد

کارنامه ها و تفکرات و مهمتر از همه عملکردهای +یا – کاندیداهایمنتخب موافق و یا مخالف خود آتش و شور انتخاباتی را بیشتر و یا کمتر میکنند. دقیقا در همین زمان است که بهترین مشاوران انتخاباتی وارد عمل شده با تکنیک و تاکتیکو ترفند های اقناع و جذب مردم و حتی ارام کردنو یا تشویق آحاد گوناگون و طبقه هایمختلف مردم آنها را تهییج به حضور گسترده در انتخابات و یا متنفر از انتخابات می کننذ. باید اذعان نمود کهبسیاری از سیاستمداران حرفه ای یا حتی غیر حرفه ای چه برای دفاعاز عملکرد خود و چه برای حضور مجدد در مراکز  قدرت به شیوه های متعددو مخصوصا بهمشاوران حرفه ای متوسل می شوند و معمولا بازیگران این بازی در نهایت مشاورانانتخاباتی خواهند بود وهرچه یک مشاورانتخاباتی بهتر قدرتر و حرفه ای تر باشد شانس موفقیت حزب ودسته وگروه بهتر خواهد بود.

 

 

 مشاور انتخاباتی

بهترین مشاور انتخابات

 

بهترین مشاورین انتخابات

یکی از همین سایتهای به اصطلاح انتخاباتی تماس گرفتیم پس از کلی صخبت  طرف مقابل خود را مشاور انتخاباتی معرفی نمود این را دکتر مازیار میر می گوید،پرسیدم مشاور عزیز و گرامی تکنیک F.R  یا B.L و برنامه های چندلایه وحلقه اتش و یا…. چیست و چه کاربردی دارد یا تکنیکها و تاکتیکهای سیاسی چیست ؟ و طرف مقابل در حالی که کاملا براشفته بود گفت  از عناوین وسوالات ما گفت مشاور ارشدمان فردا خودشان تشریف میاورند البته در این میان هم کم نیستند شرکتها و مؤسساتی که با در اختیار داشتن اساتیددانشگاه و کارشناسان زبده  که دارای مهارتهای روانشناسی و همچنین مهارتهای مدیریت و رهبری هستند و با تکیه بر ابزار سوشیال مدیاها و اینترنت با تبلیغات هوشمندانه وهدفمند ومخصوصا غیر مستقیم اذهان عمومی را به سمت خود جلب می کنند.

موسسه فراسوی کاروخدمت با همکاری موسسه برسام وموسسه علوی بعنوان یک مجموعه کاملا تخصصی و فوق حرفه ای انتخاباتی و با توجه به نیاز کاندیداهای محترم در شورای شهر اصناف و مجلس شورای اسلامی و همچنین انتخابات ریاست جمهوری شکل گرفته است  و  ….

 

 

بهترین مشاورین انتخابات

بهترین مشاورین انتخابات

 

بهترین مشاورین انتخابات

 

گرد‏آوری جمعی از اساتید محترم دانشگاه و کارشناسان ارشد حوزه روابط عمومی ورسانه  و محققان برجسته و علاقه‏ مند به روش های مختلف جذب و اقناع مردم و افکارعمومی و آماده تر نمودن هرچه بیشتر و بهتر کاندیدهای محترم و برای دوره بعدی مبارزات انتخاباتی  مجلس و یا شورای شهر و یا اصناف و یا… با بهره برداری ازآخرین فنون و ایده‏های بدست آمده در زمینه جذب و اقناع مخاطب  ارتباطات اثر‏ بلند مدت تری بهمراه برندسازی کاندیداهای محترم را رقم بزنیم با توجه به سه دهه فعالیت تخصصی در زمینهانتخابات مختلف در سطح کشور  باید بگویم دلیل اصلی شکست یک کاندیدای محترم درانتخاباتچه اصناق یا مجلس و یا شورای شهر  و یا… همه و همه دقیقا بعلت نداشتن اولاT.M  یا برنامه ریزی دقیق و همه جانبه  و دوم عدم توانای‏ فردی در برقراری ارتباط و عدمموفقیت در معرفی قدرتها و قابلیتها و مهارتهای کاندیدای محترم است. اری و در اینجانقطه پایانی کار یک نماینده است که موجبات شکست در کارزار انتخاباتی  را سبب می‏ شود. بعنوان  یک مشاور انتخاباتی نهایت تلاش و کوشش خود را مبزول خواهیم نمود که شما را به شهر و استان و کشور با حرفه ای ترین تکنیکهای پیشرفته معرفی خواهیم نمود و یک زیبایی شناسی کارزار انتخاباتی را در دستور کار شما قرار خواهیم داد.

ما توان استقرار حلقه های آتش حرفه ای و فوق حرفه ای را مطابق سر فصلهای ۲۰۱۸ داشته و مخصوصا بوجوداوردن بحران های متعدد و بحران ساز یرا در دستور کار هر کاندیدای محترمی قرار می دهیم .یک کاندیدای حرفه ای باید در ارائه حرفه ای محتوای حرفه ای در خور توجه برای کانون هایقدرت و مردمی و ورزشی و اقتصادی و اجتماعی بایددر دستور کار خود قرار داده برای رویارویی با این مجموعه ها و انسانهای زیاد در یک تجمع۱۰۰۰ و یا ۲۰۰۰ نفری و حتی بیشتر کاملا کارآزموده وعملیاتی باشد…..

برای عقد قرار داد و مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر  با ما تماس حاصل فرمائید مشاوران ما  در خدمت شما هموطنان گرامی هستند تا بصورت مستقیم وحتی برای انتخاب مشاور  حرفه ای شما را یاری برسانند….

 

 


نوشته شده در : پنجشنبه 25 مهر 1398  توسط : زارع.    نظرات() .

برچسب ها: مشاورین ، انتخابات ، دکتر ، مازیارمیر ،

کتاب لانه زنبور

کتاب لانه زنبور

از سری کتاب‌های جک ریچر

لانه زنبور,

از سری کتاب‌های جک ریچر,

اگر از کابران وبگاه کاواک باشید حتماً متوجه شده‌اید که این وبگاه در بخش معرفی کتاب همواره جدیدترین و بهترین کتاب‌های ایران و جهان را عرضه می‌نماید، اگر به کتاب خاصی علاقه‌مندید می‌توانید کتاب موردعلاقه خود را در وبگاه کاواک بیابید، ما همچنان سعی نموده‌ایم تا جدیدترین کتاب‌های منتشرشده را در بخش تازه‌های نشر معرفی کنیم تا با پرفروش‌ترین کتاب‌های جهان آشنا شوید و تهیه نمایید. یکی از این کتاب‌های جذاب و خواندنی، مجموعه کتاب‌های جک ریچر نوشته لی چایلد می‌باشد، این مجموعه شامل پانزده جلد کتاب در موضوع معمایی و جنایی است که لی چایلد بسیار هنرمندانه و با طبعی پلیسی به نوشتن این رمان‌ها پرداخته است. زمانی که اولین کتاب از این مجموعه را مطالعه کنید آن‌چنان شیفته‌ی داستان‌های جنایی آن می‌شوید که هیجانش باعث می‌شود باقی کتاب‌ها را دنبال کنید. جلد پانزدهم این کتاب که به‌تازگی منتشر شده است لانه زنبور می‌باشد.

مجموعه‌ی جک ریچر یک مجموعه‌ی رمان در ژانر تریلر می‌باشد که یکی از پرفروش‌ترین‌های این ژانر در سال‌های اخیر در آمریکا بوده است و تاکنون به بسیاری از زبان‌های دنیا ترجمه گردیده، محور اصلی داستان درباره‌ی شخصیت یک افسر سابق ارتش آمریکا به نام جک ریچر است، جک ریچر با ??? سانتیمتر قد و ??? کیلو وزن، موهای بلوند و چشمان آبی، عادت‌ها و سبک زندگی عجیبی دارد. تنها دارایی او یک مسواک تاشو است و در گمنامی و انزوا زندگی می‌کند. او بعد از سیزده سال خدمت در ارتش تصمیم می‌گیرد از ارتش خارج شود، زیرا می‌خواهد زندگی جدیدی داشته باشد به همین خاطر به سفر و ماجراجویی روی می‌آورد. جک ریچر زندگی سرشار از حادثه را دوست دارد و به ماجراجویی می‌پردازد زیرا به‌واسطه خدمت در ارتش و با تکیه‌ بر مهارت‌های پلیسی اتفاقاتی را پشت سر می‌گذارد و از خطرات جان سالم به درمی‌برد، متن کتاب درباره چگونگی مواجهه جک ریچر با این اتفاقات می‌باشد که برای خوانندگان بسیار جذاب است.

این مجموعه پانزده‌جلدی شامل کتاب‌های «قتلگاه تا پای مرگ، قلاب، آخرین مهمان، اکو در آتش، سوءقصد، وسوسه‌ی انتقام، دشمن یک شلیک، راه سخت، بدشانسی و دردسر، غریبه‌ای در شهر، دوازده نشانه,?? ساعت، لانه زنبور» است.

در گزیده‌ای از کتاب می‌خوانیم:

«جک ریچر قصد دارد برای ملاقات با سوزان ترنر فرمانده‌ی جدید واحد ویژه‌ی صد و دهم به ویرجینیا برود، ولی در توقفگاهش در بخشی زراعی در نبراسکا اتفاقات مرگباری در جریان است. دانکن‌ها، خانواده‌ای که با قدرت اقتصادی خود و ایجاد رعب و وحشت سراسر آن بخش را تحت تسلط خود درآورده‌اند، مشغول یک سری معاملات پنهانی و در انتظار رسیدن یک محموله هستند که ریچر با ورودش به آنجا موانعی سر راهشان به وجود می‌آورد. آن‌ها با کمک تعدادی از مشتری‌های خارجی خطرناکشان می‌خواهند از شر ریچر خلاص شوند، چرا که او نه‌ تنها روند معامله‌شان را مختل کرده بلکه در حال پرده‌برداری از راز پرونده‌ای قدیمی و حل‌نشده مربوط به ناپدید شدن دختربچه‌ای هشت‌ساله است.»

درباره لی چایلد

جیم گرانت با نام مستعار لی چایلد در سال ???? در کشور انگلستان به دنیا آمد، این نویسنده‌ی انگلیسی به‌واسطه مجموعه رمان‌های جنایی جک ریچر به نویسنده‌ای مشهور و شناخته‌شده تبدیل شد، اولین کتاب از این مجموعه به نام قتلگاه در سال ???? برنده جایزه آنتونی برای بهترین رمان اول شد.

جیم گرانت بعد از تحصیل در رشته حقوق به کار در تلویزیون منچستر مشغول شد، زمانی که چهل سال داشت به دلیل تعدیل نیرو از کار اخراج شد؛ اما او از این فرصت به‌خوبی استفاده کرد و نوشتن رمان قتلگاه از سری کتاب‌های مجموعه جک ریچر را شروع کرد. او علاقه زیادی به کتاب‌های ادبی داشت و همین علاقه سبب گشت تا استعداد نهان او در نویسندگی آشکار شود و یکی از بهترین مجموعه کتاب‌های جنایی را بنویسد که در حال حاضر در اکثر کشورهای جهان ترجمه‌شده است. کتاب‌های جک ریچر با استقبال کم‌نظیر مخاطبان ادبیات جنایی مواجه گردید و یکی پس از دیگری روانه بازار شد.

لانه زنبور نوشته‌ی لی چایلد توسط محمد عباس‌آبادی ترجمه‌ شده است. محمد عباس‌آبادی سعی نموده به‌خوبی این کتاب‌ها را ترجمه کند تا خواننده در حین خواندن متوجه هیجان داستان شود، علاقه‌مندان به کتاب‌های جنایی می‌توانند جدیدترین جلد این مجموعه، لانه زنبور را که نشر کتابسرای تندیس منتشر نموده بر روی وبگاه کاواک به قیمت ??,??? تومان به‌صورت اینترنتی خریداری نمایند.

 


نوشته شده در : یکشنبه 21 مهر 1398  توسط : زارع.    نظرات() .

برچسب ها: کتاب ، لانه ، زنبور ،

تازه های نشر مهر ??

تازه های نشر مهر ??

تازه های نشر

کتاب شهری که در آن زمان ایستاد

بهومیل هرابال | مترجم: بهاره هاشمیان | انتشارات هاشمی

مشاهده کتاب : https://www.cavack.com/Item/34691

کتاب شهری که در آن زمان ایستاد نوشته‌ی بهومیل هرابال می‌باشد که بهاره هاشمیان آن را به فارسی ترجمه کرده است. این کتاب توسط انتشارات هاشمی چاپ و در ??? صفحه به بازار عرضه شده است.آخرین چاپ آن مربوط به سال ???? بوده و می‌توان به لحاظ موضوع‌بندی آن را در بخش داستان جهان قرار داد.

کتاب امر وانموده 

آتوسا راوش | انتشارات روشنگران

مشاهده کتاب : https://www.cavack.com/Item/31613

اگر چه این تحقیق، بر الگوهای بازنمایی زنانگی در مطبوعات دهه هفتاد کشور متمرکز شده است، اما فی‌الواقع، دریچه‌ای است که توسط آن می‌توان نسبت به مناسبات کلان اجتماعی،فرهنگی و سیاسی کشور بصیرت‌هایی کسب کرد. در دهه هفتاد شاهد رقابت چند ساختار کلامی در خصوص زنان بوده‌ایم.

گفتاری که میراث انقلاب اسلامی سال ???? است و صور گفتاری دیگری که حاصل استحاله،دگردیسی،تحولات و الگوهای مقاومت در مقابل گفتار مذبور است.نکته جالب توجه،اثبات وجهی است که این گفتارها را به یکدیگر پیوند زده‌اند: این گفتار‌ها به رغم ناسازگاری‌های عمیق،در یک وجه با یکدیگر همدست و هم‌داستانند و آن تن‌زدودگی از مفهوم زنانگی است.

کتاب حافظ اندیشه

مصطفی رحیمی | نشر نو

مشاهده کتاب : https://www.cavack.com/Item/34841

دکتر مصطفی رحیمی، حقوق‌دان و مؤلف و مترجم برجسته، در این کتاب به «اندیشه‌ی» حافظ می‌پردازد و در پرتو اندیشه‌ی مدرن، جنبه‌های گونه‌گون اندیشه‌ی حافظ را از پس زیبایی و خیره‌کنندگی غزل‌هایش تحلیل می‌کند. او «همساز کردن ناهمسازها» را ایده‌ی بنیادین حافظ تلقی می‌کند و با ارجاعات مفید و مختصر می‌کوشد که ابعاد پنهان «نظریه‌ی عشق و رندی» را در نظام اندیش? حافظ آشکار سازد و همچنین نشان می‌دهد که کدام سویه‌های اندیشه‌ی حافظ با نظریات فلسفی عصر مدرن تلاقی می‌کند و کدام سویه‌ها با آن متفاوت است. نویسنده پرده‌ی نقش‌نقش شعر حافظ را کنار می‌زند تا از ورای آن انسان و جهان مطلوب حافظ را بازشناسد. در این میانه معنا و جایگاه یکایک گزاره‌های شعر حافظ در نظام اندیشه‌‌ی او به زبانی روشن تشریح می‌شود.

خرید اینترنتی کتاب از کاواک

 


نوشته شده در : یکشنبه 21 مهر 1398  توسط : زارع.    نظرات() .

برچسب ها: تازه ، های ، نشر ، مهر ، ?? ،

پرفکت مانی چیست؟ چگونه می توان پرفکت مانی خرید؟

پرفکت مانی چیست؟ چگونه می توان پرفکت مانی خرید؟

اگر می خواهید تراکنش های مالی خود را در بستر اینترنت با سرعت بالاتری انجام می توانید پرفکت مانی بهترین گزینه برای شما باشد حال در این پست قصد داریم پرفکت مانی را بطور خلاصه و مفید برای شما توضیح دهیم با ما همراه باشید.

پرفکت مانی چیست؟

با پرفکت مانی(Perfect Money)  شما در هر جای دنیا که باشید می توانید به راحتی برای خود اکانتی در آن بسازید و از امتیازات و خدمات عالی این شرکت بهره مند شوید. پرفکت مانی از اولین شرکت هایی است که خدماتی همچون تبادلات مالی و صرافی ارز را در سطح بین المللی انجام می دهند. جالب است که بدانید با وجود تحریم های آمریکا علیه ایران پرفکت مانی، از معدود شرکت های مالی و اعتباری است که ایرانیان از دسترسی به خدمات خود محروم نکرده است.

در سایت پرفکت مانی هر کسی به راحتی می تواند تبادلات مالی و ارزی خود را در بستر اینترنت انجام دهد. یکی از ویژگی های سامانه پرفکت مانی این است که به اشخاصی که در پرداخت های ارزی به سایر نقاط جهان و دریافت ارز از خارج از کشور با مشکل مواجه هستند، خدمات ویژه ارائه می دهد.

همچنین پرفکت مانی و هم سام اکسچنجر به عنوان عاملیت پرفکت مانی قادر به حفظ امنیت حریم شخصی و سیاست های مربوط به امور مالی شما می باشد و شما می توانید با خیال آسوده با این سامانه امین کار کنید.

شرکت مالی اعتباری پرفکت مانی در حال حاضر در کشور پاناما قرار دارد که بر اساس قوانین آن کشور که خیلی هم پیچیده نیست و شما می توانید در وب سایت این سامانه بخشی که برای فارسی زبانان طراحی نمودند را مشاهده نمایید و به راحتی امور مربوط خرید و فروش پرفکت مانی را از طریق سام اکسچنجر در این سامانه انجام دهید.

صرافی آنلاین سام اکسچنجر

ووچر پرفکت مانی چیست؟

در این بخش از مقاله به توضیح خواهیم داد که ووچر پرفکت مانی چیست؟ تا پیش از این که سامانه ای به نام پرفکت مانی ثبت شود در موسسات بین المللی مالی اعتباری نظیر پرفکت مانی از چک های بانکی، جهت حمل نکردن پول نقد بهره برده می شد. اما در حال حاضر می توان گفت که این روش منسوخ شده  و ووچرها  جای آنها را گرفته اند. بطور خلاصه می توان گفت که ووچر پرفکت مانی، نوعی چک دیجیتالی بین المللی است.

سام اکسچنجر جهت ایجاد ووچر پرفکت مانی و انجام تبادلات مالی ، یاری گر شما خواهد بود. کافی است به این وبسایت مراجعه کنید تا بتوانید از طریق سام اکسچنجر، ووچر پرفکت مانی خود را تهیه نمایید.

شما به راحتی می توانید ووچر پرفکت مانی را، از سایت سام اکسچنجر تهیه کنید و در آن به خرید و فروش آن بپردازید. سام اکسچنجر، با دارا بودن تجربه کافی در خصوص تبادلات مالی و اعتباری بین المللی محلی مناسب و امنی برای انجام خرید و فروش پرفکت مانی و ووچر پرفکت مانی است. با ما همراه باشید تا در ادامه با خدمات سام اکسچنجر بیشتر آشنا شوید.

سام اکسچنجر چیست ؟

خرید و فروش پرفکت مانی با کمترین قیمت در سام اکسچنجر

یکی از معتبرترین صرافی های آنلاین در زمینه ی خرید و فروش پرفکت مانی و وچر پرفکت مانی سام اکسچنجر است. اگر شما حسابی در پرفکت مانی داشته باشید و یا به عبارتی در پرفکت مانی اکانتی داشته باشید می توانید از طریق وب سایت سام اکسچنجر، با کمترین کارمزد به خرید و فروش پرفکت مانی بپردازید. این سایت معتبر امکاناتی را فراهم نمود تا شما در فضایی امن فروش پرفکت مانی با کمترین قیمت را و سایر خدمات پرفکت مانی را انجام دهید.

اگر می خواهید در کمترین زمان و با پرداخت کمترین قیمت بتوانید تبادلات مالی خود را در پرفکت مانی انجام دهید کافی است به وبسایت www.samexchanger.com  مراجعه کنید.

همانطور که گفتیم شما می توانید در سایت خرید و فروش پرفکت مانی (سام اکسچنجر) به فروش پرفکت مانی با کمترین قیمت و بالاترین امنیت اقدام نمایید. از آنجایی که این سایت پایبند به قوانین جمهوری اسلامی ایران است تمام اطلاعات هویتی شما نزد این سامانه کاملا ً محرمانه خواهد بود. و به هیچ وجه با سایت های شرط بندی و قماربازی همکاری نمی کند.

شما می توانید با خیالی آسوده از تمامی خدمات و ویژگی های سام اکسچنجر بهره مند شوید زیرا هدف صرافی ارز دیجیتال سام اکسچنجر جلب رضایت کاربران از ارائه خدمات است و مهم ترین مسئله برای مدیریت سام اکسچنجر، مشتری مداری و جلب رضایت کسانی است که برای تامین اکانت یا خرید و فروش پرفکت مانی به این سایت مراجعه می کنند.

پرفکت مانی چه کاربردی دارد؟

شاید این سوال برایتان پیش باید که اصلا پرفکت مانی چه کاربردی دارد؟ به جرات می توان گفت که پرفکت مانی تغییر و تحول بزرگی در سیستم های مالی در جهان ایجاد کرد. کاربرد این ارض دیجیتال را بطور خلاصه می توان در موارد زیر خلاصه کرد :

 • نگهداری الکترونیکی پول
 • انتقال آسان و سریع در عین حال ایمن پول
 • خرید ارزهای رمزنگاری شده همچون بیت کوین و ارزهای فیات مانند دلار و یورو
 • استفاده از پرفکت مانی در پروژه های مبتنی بر اینترنت (استفاده به عنوان سیستم پرداختی)
 • خرید کالا بصورت آنلاین (بسیاری از فروشگاه های آنلاین امروزه پرفکت مانی را به عنوان پول پرداختی می پذیرند).

 

 


نوشته شده در : پنجشنبه 18 مهر 1398  توسط : زارع.    نظرات() .

برچسب ها: پرفکت ، مانی ، چیست؟ ، چگونه ، می ، توان ،

معرفی سایت سام اکسچنجر بهترین صرافی آنلاین از نظرقیمت

معرفی سایت سام اکسچنجر بهترین صرافی آنلاین از نظرقیمت

امروزه اسم بیت کویین و ارزهای دیجیتالی دیگر زیاد به گوشمان می خورد. اما ارز دیجیتال چیست؟ چگونه می توان از آن کسب درامد کرد؟ و اگر قصد خرید و فروش ارز دیجیتالی داریم از چه طریقی می توانیم اقدام کنیم؟ سام اکسچنجر در واقع یک صرافی آنلاین است که ارز دیجیتالی ارائه می دهد و شما برای خرید و فروش انواع ارزهای دیجیتالی می توانید از این سایت استفاده کنید.

ارز دیجیتالی یا Cryptocurrency نوعی پول است که با کدنویسی ایجاد و رمزنگاری شده و واقعیت خارجی ندارد. پول دیجیتالی غیر متمرکز است به این معنی که توسط هیچ نهاد یا سازمانی کنترل نمی شود. ارسال ارز دیجیتالی به دیگران بدون دخالت هیچ واسطه ای قابل انجام است و شما برای مبادلات ارز دیجتالی خود نیازی به افتتاح حساب نخواهید داشت و البته این ویژگی را نیز دارد که اگر به اشتباه به حساب شخصی ارز دیجیتالی واریز کنید نمی توانید آن را پس بگیرید.

انواع ارز دیجیتال مانند ریپل، اتریوم، پرفکت مانی، بیت کویین و ... هستند. از آنجایی که ارزهای دیجیتالی رمز نگاری می شوند قابل اعتمادند. یکی از ویژگی های مثبت ارزهای دیجیتالی این است که فرامرزی هستند و شما از طریق آن ها می توانید در سراسر دنیا به تبادلات مالی اقدام کنید، کاری که اگر خبواهید از طریق بانک ها انجام دهید شاید روزها طول بکشد را می توانید از طریق ارز دیجیتالی در عرض چند دقیقه انجام دهید.

در ادامه با معرفی سایت سام اکسچنجر بهترین صرافی آنلاین از نظر قیمت در خدمت شما هستیم.

معرفی سایت سام اکسچنجر

سام اکسچنجر یکی از بهترین سایت های صرافی آنلاین از لحاظ قیمت است که هدف آن ارائه خدمات ساده تر و سریعتر به کاربرانی است که در زمینه خرید و فروش انواع ارزهای دیجیتالی فعالیت می کنند. این سایت با بیش از 7 سال سابقه در زمینه مبادلات ارزهای دیجیتالی و نقد کردن درآمدهای ارزی فعال است و در حال حاضر تبدیل به یکی از بهترین سایت های خرید و فروش ارز دیجیتالی تبدیل شده است.

برای خرید و فروش اتوماتیک و در لحظه می توایند از خدمات دقیق و طمئن این سایت برخوردار شوید و مطمئن باشید که معاملات شما توسط این سامانه با بالاترین استانداردها قابل انجام است و توسط کارشناسان ما پشتیبانی می شوند.

خدمات سایت سام اکسچنجر

همان طور که از یک صرافی آنلاین انتظار داریم عمده فعالیت های سایت سام اکسچنجر شامل خرید و فروش ارزهای دیجیتال، خرید پرفکت مانی، ارائه خدمات پرداخت آنلاین و نقد کردن درآمدهای ارزی می باشد. روند ثبت نام در این سایت بسیار ساده است و شما به راحتی می توانید معاملات ارزهای دیجیتالی خود را از طریق این سایت انجام دهید. در ادامه توضیحات مختصری درباره پرفکت مانی و ووچر پرفکت مانی خدمت شما ارائه می دهیم.

خرید و فروش پرفکت مانی (Perfect Money)

پرفکت مانی یک شبکه پرداخت انلاین است که در کشور پاناما مستقر شده است. این سایت ارائه دهنده ارزهای دیجیتالی است که اخیرا در ایران محبوبیت زیادی پیدا کرده و شاید دلیل این موضوع این باشد که علی رغم تحریم ها ایجاد حساب توسط کاربران ایرانی و همچنین زبان فارسی توسط آن پشتیبانی می شود. شما می توانید در حساب پرفکت مانی خود به چند شکل پس انداز کنید: دلار آمریکا، یورو، طلا، بیت کویین که همگی بر حسب واحد پرفکت مانی (PM) خواهد بود.

یکی از ارزهای موجود در سام اکسچنجر ارز پرفکت مانی است شما برای خرید و فروش پرفکت مانی باید در این شبکه ثبت نام کنید و اطلاعات حساب کاربری و کیف پول خود را دریافت کنید. اگر قصد خرید ارز دیجیتالی پرفکت مانی از طریق صرافی آنلاین سام اکسچنجر را دارید کافی است در سایت سام اکسچنجر ثبت نام کنید و پس از تأیید هویت توسط مدیر سایت بصورت آنلاین به خرید و فروش پرفکت مانی اقدام کنید. با خرید و فروش پرفکت مانی از طریق سایت سام اکسچنجر می توانید مطمئن باشید که یک صرافی آنلاین معتبر را انتخاب کرده اید که دارای قیمت های رقابتی و منصفانه است.

مزیت های پرفکت مانی:

 • پرفکت مانی برای افرادی که به صورت دورکار در سایت های خارجی مشغول به کار هستند یک راه عالی برای دریافت درآمدشان می باشد.
 • به موجودی حساب شما در پرفکت مانی سود تعلق می گیرد.
 • زبان فارسی توسط پرفکت مانی پشتیبانی می شود.
 • پرفکت مانی با داشتن کیف پول های مختلف از ارزهای رایج جهان پشتیبانی می کند.

 ووچر پرفکت مانی چیست؟

ای ووچر (e-Voucher) یا ووچر پرفکت مانی در واقع کارت شارژ پرفکت مانی است و راهی است برای اینکه خدمات پرداخت آنلاین در عین اینکه ایمن باشند ساده تر و سریعتر صورت بگیرد.

ووچر پرفکت مانی چیست؟ ووچر پرفکت مانی یک چک بانکی الکترونیکی است که از آن برای انجام مبادلات توسط سیستم پرفکت مانی (افزایش اعتبار و برداشت از حساب پرفکت مانی) استفاده می شود. ای ووچر (E-Voucher) شامل یک شماره دیجیتالی 16 رقمی است که یک کد فعالسازی 10 رقمی، مقدار پول و تاریخ مبادله می باشد. انتقال وجه از طریق ای ووچر پرفکت مانی شامل هیچ گونه کارمزدی نمی شود.

چرا می گوییم سایت سام اکسچنجر بهترین است؟

چرا از بین صرافی های آنلاین سام اکسچنجر را انتخاب کنیم. در ادامه چند مزیت سام اکسچنجر را به شما معرفی می کنیم:

 • پشتیبانی 24 ساعته

کارشناسان این سایت آماده ارائه خدمات پشتیبانی به کاربران خود می باشند. پشتیبانی های حرفه ای این سایت یکی از دلایل برتری این سایت می باشد.

 • سرعت

تبدیل ارز در سایت سام اکسچنجر در مدت زمان بسیار کمی قابل انجام است و تسویه سفارشات فروش در کمترین زمان ممکن صورت می گیرد.

 • خرید چندباره

شما می توانید هرچند باری که می خواهید خرید خود را تکرار کنید.

 • امنیت

امنیت حساب کاربری شما در این سایت تضمین می شود.

 • دقت

با ایجاد حساب در سایت سام اکسچنجر می توانید از مبادلات دقیق این سامانه آسوده خاطر باشید.

 • اعتبار

سال ها سابقه در زمینه ارزهای دیجیتالی باعث شده سایت سام اکسچنجر دارای اعتبار زیادی باشد.

 • عدم دریافت کارمزد

ارائه خدمات در سایت سام اکسچنجر بدون دریافت کارمزد صورت می گیرد.

 • تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران

این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی است و تمامی معاملات پس از اهراز هویت قابل انجام است.

امروزه انجام معاملات با ارزهای دیجیتالی بسیار معمول و رایج شده و یکی از محبوب ترین شبکه ها برای انجام معاملات انلاین سیستم پرفکت مانی است. سایت سام اکسچنجر اماده ارائه خدمات در زمینه تسهیل در خرید و فروش پرفکت مانی است و با خیال راحت می توانید نبادلات ارزهای دیجیتالی خود را به صورت مطمئن انجام دهید.

 


نوشته شده در : پنجشنبه 18 مهر 1398  توسط : زارع.    نظرات() .

برچسب ها: پرفکت ، مانی ، چیست؟ ، چگونه ، می ، توان ،

خدمت تعمیر پکیج، در شهرهای متفاوتی

با توجه به اینکه پیدا کردن سرویسکار متعهد و متخصص برای تعمیر پکیج با توجه به مشغله این روزهای زندگی ما بسیار کار سختی می باشد و بیشترمشتریان از تعرفه تعمیرات پکیج و سرویس پکیج آگاهی کافی ندارند، با ثبت راحت سفارش در اپلیکیشن خدمت از ما به نتیجه مطلوب خود برسید.

خدمت تعمیر پکیج، در شهرهای متفاوتی از جمله:

 • تعمیر پکیج تهران
 • تعمیر پکیج کرج
 • تعمیر پکیج تبریز
 • تعمیر پکیج مشهد

توسط خدمت از ما، ارائه می‌شود.

 

تعمیر پکیج

 

بیشتر آپارتمان ها و ساختمان های موجود در فضای شهر از سیستم پکیج برای گرمایش استفاده می کنند که احتیاج به فضای زیادی مانند موتورخانه و هزینه نگهداری بالا برای ساکنین ساختمان را ندارند اما پیدا کردن شخصی برای سرویس پکیج که با توجه به نرخ اتحادیه تعمیر پکیج کار شما را انجام دهد کار دشواریست.

یک شب سرد زمستانی را در نظر بگیرید، فضای خانه شما سرد است، از نیمه شب گذشته و متوجه می شوید مشکل از پکیج می باشد پس احتیاج به جایی دارید که تعمیر پکیج شبانه روزی (یا خدمات نصب، تعمیر و سرویس سیستم های گرمایشی) برای شما انجام دهد ولی کار شما سخت تر هم می شود چرا که احتیاج به تعمیر پکیج ایرفو دارید و قطعا در آن وقت شب کمتر کسی را (متاسفانه شاید هیچ شخصی را) برای سرویس پکیج خود بیابید؛ ولی نگران نباشید اپلیکیشن خدمت از ما مشکل شما را در کوتاهترین و با کیفیت ترین زمان حل خواهد کرد.

در اپلیکیشن خدمت از ما می توانید تعرفه تعمیرات پکیج خود را از چنیدین متخصص جویا شوید و تصمیم گیری برای شما بابت هزینه تعمیر پکیج بسیار راحت خواهد بود همچنین می توانید برای تعمیر پکیج ایران رادیاتور درخواست خود را ثبت نمایید تا متخصص مربوطه و آشنا با این پکیج برای تعمیر پکیج شما مراجعه نماید

شاید برای متخصصین گرامی که تمایل به همکاری با اپلیکیشن خدمت از ما را دارند این سوال پیش آید که درآمد تعمیر پکیج در اپلیکیشن خدمت از ما به چه صورتی می باشد و آیا کارهای تعمیر پکیج که از سمت خدمت از ما برای آنها ارسال می شود تنها برای فصول سرد می باشد.

خدمت از ما در جهت ارائه کارهای بیشتر به سرویسکاران فعال در حوزه تعمیر پکیج و سرویس پکیج اطمینان دارد با توجه به اینکه تعرفه تعمیرات پکیج از سمت سرویسکاران محترم و همکار با مجموعه به مشتری اعلام میگردد میزان رضایت همکاران را به همراه خواهد داشت.

همچنین متخصصینی که می توانند تعمیر پکیج شبانه روزی را با توجه به نرخ اتحادیه تعمیر پکیج ارائه نمایند شانس بیشتری برای انتخاب شدن از سمت مشتریان برای تعمیر پکیج را خواهند داشت.

تعمیر پکیج ایران رادیاتور جزو بیشترین درخواست های تعمیر پکیج محسوب می شود پس اگر مشتری هستید و نیاز به اطلاع از هزینه تعمیر پکیج دارید درخواست خود را در اپلیکیشن خدمت از ما ثبت نمایید تا به سرعت جهت تعمیر پکیج شما اقدامات لازم صورت گیرد.

اگر تخصص تعمیر پکیج دارید و در زمینه تعمیر پکیج ایرفو فعالیت دارید و به دنبال کار و درآمد تعمیر پکیج هستید حتما اپلیکیشن خدمت از ما را نصب نمایید تا بتوانید از مزایای کار زیاد تعمیر پکیج نهایت استفاده را نمایید.

 

 


نوشته شده در : چهارشنبه 17 مهر 1398  توسط : زارع.    نظرات() .

برچسب ها: خدمت ، تعمیر ، پکیج ، در ، شهرهای ، متفاوتی ،

خدمت تعمیر پکیج، در شهرهای متفاوتی

با توجه به اینکه پیدا کردن سرویسکار متعهد و متخصص برای تعمیر پکیج با توجه به مشغله این روزهای زندگی ما بسیار کار سختی می باشد و بیشترمشتریان از تعرفه تعمیرات پکیج و سرویس پکیج آگاهی کافی ندارند، با ثبت راحت سفارش در اپلیکیشن خدمت از ما به نتیجه مطلوب خود برسید.

خدمت تعمیر پکیج، در شهرهای متفاوتی از جمله:

 • تعمیر پکیج تهران
 • تعمیر پکیج کرج
 • تعمیر پکیج تبریز
 • تعمیر پکیج مشهد

توسط خدمت از ما، ارائه می‌شود.

 

تعمیر پکیج

 

بیشتر آپارتمان ها و ساختمان های موجود در فضای شهر از سیستم پکیج برای گرمایش استفاده می کنند که احتیاج به فضای زیادی مانند موتورخانه و هزینه نگهداری بالا برای ساکنین ساختمان را ندارند اما پیدا کردن شخصی برای سرویس پکیج که با توجه به نرخ اتحادیه تعمیر پکیج کار شما را انجام دهد کار دشواریست.

یک شب سرد زمستانی را در نظر بگیرید، فضای خانه شما سرد است، از نیمه شب گذشته و متوجه می شوید مشکل از پکیج می باشد پس احتیاج به جایی دارید که تعمیر پکیج شبانه روزی (یا خدمات نصب، تعمیر و سرویس سیستم های گرمایشی) برای شما انجام دهد ولی کار شما سخت تر هم می شود چرا که احتیاج به تعمیر پکیج ایرفو دارید و قطعا در آن وقت شب کمتر کسی را (متاسفانه شاید هیچ شخصی را) برای سرویس پکیج خود بیابید؛ ولی نگران نباشید اپلیکیشن خدمت از ما مشکل شما را در کوتاهترین و با کیفیت ترین زمان حل خواهد کرد.

در اپلیکیشن خدمت از ما می توانید تعرفه تعمیرات پکیج خود را از چنیدین متخصص جویا شوید و تصمیم گیری برای شما بابت هزینه تعمیر پکیج بسیار راحت خواهد بود همچنین می توانید برای تعمیر پکیج ایران رادیاتور درخواست خود را ثبت نمایید تا متخصص مربوطه و آشنا با این پکیج برای تعمیر پکیج شما مراجعه نماید

شاید برای متخصصین گرامی که تمایل به همکاری با اپلیکیشن خدمت از ما را دارند این سوال پیش آید که درآمد تعمیر پکیج در اپلیکیشن خدمت از ما به چه صورتی می باشد و آیا کارهای تعمیر پکیج که از سمت خدمت از ما برای آنها ارسال می شود تنها برای فصول سرد می باشد.

خدمت از ما در جهت ارائه کارهای بیشتر به سرویسکاران فعال در حوزه تعمیر پکیج و سرویس پکیج اطمینان دارد با توجه به اینکه تعرفه تعمیرات پکیج از سمت سرویسکاران محترم و همکار با مجموعه به مشتری اعلام میگردد میزان رضایت همکاران را به همراه خواهد داشت.

همچنین متخصصینی که می توانند تعمیر پکیج شبانه روزی را با توجه به نرخ اتحادیه تعمیر پکیج ارائه نمایند شانس بیشتری برای انتخاب شدن از سمت مشتریان برای تعمیر پکیج را خواهند داشت.

تعمیر پکیج ایران رادیاتور جزو بیشترین درخواست های تعمیر پکیج محسوب می شود پس اگر مشتری هستید و نیاز به اطلاع از هزینه تعمیر پکیج دارید درخواست خود را در اپلیکیشن خدمت از ما ثبت نمایید تا به سرعت جهت تعمیر پکیج شما اقدامات لازم صورت گیرد.

اگر تخصص تعمیر پکیج دارید و در زمینه تعمیر پکیج ایرفو فعالیت دارید و به دنبال کار و درآمد تعمیر پکیج هستید حتما اپلیکیشن خدمت از ما را نصب نمایید تا بتوانید از مزایای کار زیاد تعمیر پکیج نهایت استفاده را نمایید.

 

 


نوشته شده در : چهارشنبه 17 مهر 1398  توسط : زارع.    نظرات() .

برچسب ها: خدمت ، تعمیر ، پکیج ، در ، شهرهای ، متفاوتی ،

با درب آکاردئونی آشنا شوید!

با درب آکاردئونی آشنا شوید!

درب آکاردئونی امروزه انواع مختلفی از درب ها در مکان های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. درب آکاردئونی اما به نوعی برای حفاظت از درب های ساختمانی و همچنین  آپارتمانی مورد استفاده است. شما میتوانید همچنین در انباری ها و مغازه ها از این نوع درب ها استفاده کنید تا میزان حفاظت را افزایش دهید. به طور کلی می توان گفت که این نوع درب ها از تسمه های فلزی تشکیل شده اند که به وسیله یک سری پیم های فلزی به همدیگر متصل خواهند شد و در یک قاب فلزی قرار می گیرند که آن ها را به صورت ریلی حرکت می دهد.

درب آکاردئونی

انواع درب آکاردئونی

آشنایی با درب آکاردئونی

اگر شما هم میخواهید از این نوع درب ها استفاده کنید بهترین راه این است که تماما با آن ها آشنا شوید. درب های آکاردئونی در واقع کمترین میزان فضا را از راه پله شما اشغال خواهند کرد و به همین دلیل هم گفته می شود که برای عبور و مرور مزاحمتی نخواهند داشت. شما میتوانید انواع مختلفی از این درب ها را مورد استفاده قرار دهید که البته متداول ترین نوع آن ها درب های آکاردئونی سه لوزی و یا سه گل هستند که معمولا امنیت خانه شما را تا 90 درصد تضمین می کنند و به همین علت هم استفاده از آن ها نسبت به سایرین رایج تر است. امروزه در بیشتر مکان ها برای اینکه بتوانید امنیت را ایجاد کنید نیازمند نرده هستید و در این بین می توان گفت که برای درب ها مورد استفاده ترین نوع نرده ها همین درب های آکاردئونی هستند. بیشتر افرادی که در این زمینه فعالیت می کنند برای درب ها قفل هایی را نیز در نظر میگیرند که شما میتوانید با تعداد حلقه های بیشتر از آن ها استفاده کنید.

شرایط آردواز استاندارد چیست؟ با حفاظ سازه مشاوره و مشورت داشته باشیم

این نوع درب ها هم مانند تمامی مصالح و بخش های دیگری که در یک ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد باید شرایط بسیاری را داشته باشد که شما بتوانید در نهایت امنیت آن ها را تا حد زیادی حفظ کنید. از جمله این شرایط می توان به موارد زیر اشاره کرد:

محافظ درب آکاردئونی

نصب درب آکاردئونی

·        مقاطع کناری در این نوع درب ها دارای ابعاد خاصی هستند که از جمله آنها میتوان به ابعاد 30 در 50 اشاره کرد.

·        ابعاد ریلی نیز باید به صورت 50 در 50 باشند.

·        شما باید از تسمه هایی استفاده کنید که مقطعی برابر با 20 در 5 دارند.

کاربرد درب آکاردئونی چیست؟

نرده پنجره و لیست قیمت آن در حفاظ سازه

اما نسبت به سایر درب ها استفاده های فراوانی دارد که از جمله آنها میتوان به بالا بردن میزان امنیت در ساختمان های چند واحده اشاره کرد. اگر شما از این نوع درها در ساختمان های مسکونی و یا تجاری هم استفاده کنید هیچ مشکلی نخواهد شد. شما همچنین میتوانید از این نوع درب ها در قفل های خارجی مانند محوطه های پارکینگ و ... استفاده کنید.

قفل درب آکاردئونی

اگر شما از انواعی از قفل ها برای درب آکاردئونی خود استفاده کنید ضمن اینکه می توانید استانداردهای مربوط به امنیت را بالا ببرید قادر خواهید بود قفل های آن ها را نیز عوض کنید. دقت داشته باشید که این نوع از قفل ها معمولا به دو صورت وجود دارند، شما باید بدانید که هر دوی این قفل ها باید به صورت همزمان باز و بسته شوند چرا که در غیر این صورت نمی توانید درب اصلی را باز کنید. شما همچنین میتوانید از یک قفل سوم هم در این زمینه بهره مند شوید که البته باید حین ساخت و سفارش این موضوع را به سازنده اعلام کنید تا جای لازم را در نظر داشته باشد. درب آکاردئونی در اصطلاح حفاظ هایی دارد که به صورت مشبک هستند و جنس آن ها نیز از آهن است و به عنوان یک حائل امنیتی مورد استفاده قرار می گیرند.

 

درب آکاردئونی برای ایجاد امنیت در ساختمان

در انتخاب انواع درب های آکاردئونی باید به نکات بسیاری توجه داشته باشید که از جمله آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1.     دربی که شما انتخاب میکنید نباید کمتر از سه لوزی باشد. درب های سه لوزی در واقع به امنیت بیشتر خانه و ساختمان شما کمک خواهد کرد.

2.     درب موردنظر شما باید قفل محکم و ایمن داشته باشد.

3.     قسمت ریلی در دربهای شما نباید سخت و سفت باشد و بهترین راه این است که شما از روان کننده استفاده کنید.

4.     پروفیل هایی که برای این نوع از درب ها استفاده می کنید نباید از جنس آهن های ضایعاتی باشد.

5.     زمانی که درب باز و بسته می شود، نباید صداهای بسیاری از خود تولید کند.

  حفاظ سرنیزه ای

امنیت را در چه حدی تامین می کند؟

حفاظ لیلیومکه بدین صورت تولید می شوند معمولا دارای یک سری استانداردهایی هستند.

درب آکاردونی تولیدی که امنیت را در این زمینه برآورده خواهد کرد. دقت داشته باشید که در این حالت، امکان نصب دو یا چند قفل هم برای این نوع درب ها وجود دارد. زمانی که این درب ها با جوش تحت گاز به هم متصل شوند، امنیت را تا حد بسیاری برآورده خواهند کرد و به همین دلیل هم گفته می شود که این نوع دربهای کاملا ضد سرقت هستند! برای این نوع دربها همچنین طرح های مختلفی وجود دارد که از جمله آنها می توان به دوگل لوزی، سه گل، پروانه ای و همچنین چهارگل اشاره کرد. همانطور که گفته شد، نوع سه گل آن بهترین نوع است و شما میتوانید به آسانی برای تامین امنیت از آنها استفاده کنید.

درب آکاردئونی

نصب درب آکاردئونی و نکات آن

نصب درب آکاردئونی

در نهایت می توان گفت که نصب حفاظ پنجره کاری آسان است اما شما نمیتوانید آن را خودتان و بدون مشورت یک متخصص انجام دهید. بهترین کاری که در این زمینه می توانید بکنید این است که از فردی که در این زمینه متخصص است کمک بگیرید و همچنین بهترین نوع این درب ها را برای ساختمان خود انتخاب کنید.

جوش هایی که در این نوع درب ها انجام می شود معمولا جوش تحت گاز دی اکسید کربن است که در صنعت های آهن از باکیفیت ترین هاست. شما میتوانید از فردی که در این زمینه اطلاعات کافی را دارد خرید خود را انجام دهید و ضمن اینکه حفاظ شاخ گوزنی خود را متناسب با ساختمان انتخاب می کنید، هر آنچه بدان نیاز دارید نیز به شما گفته خواهد شد.

 

 

 


نوشته شده در : دوشنبه 15 مهر 1398  توسط : زارع.    نظرات() .

قیمت میلگرد در کارخانجات صنایع فولاد کشور

قیمت میلگرد در کارخانجات صنایع فولاد کشور

 دارای نوسانات بسیاری در چند سال گدشته بوده است شرکت های تولید کننده میلگرد در کشور بسیارند برای اطلاع از قیمت به روز میلگرد در صنایع فولاد این مقاله می تواند به شما کمک کند تا بهترین انتخاب را در مورده قیمت و کیفیت کالای مورده نظر خود داشته باشید.

برای اطلاع از قیمت های به روز شده روی لینک موره نظر کلیک کنید تا قیمت های به روز شده را مشاهده فرمایید.

 

برای اطلاعات بیشتر راجب تولیدات مجموعه صنعتی کرمان اینجا کلیک کنید.

قیمت میلگرد کرمان

برای اطلاعات بیشتر راجب تولیدات مجموعه صنعتی شاهرود اینجا کلیک کنید.

قیمت میلگرد شاهرود

برای اطلاعات بیشتر راجب تولیدات مجموعه صنعتی نورد اهواز اینجا کلیک کنید.

قیمت میلگرد اهواز

برای اطلاعات بیشتر راجب تولیدات مجموعه صنعتی نیشابور اینجا کلیک کنید.

قیمت میلگرد نیشابور

برای اطلاعات بیشتر راجب تولیدات مجموعه صنعتی بناب اینجا کلیک کنید.

قیمت میلگرد بناب 

برای اطلاعات بیشتر راجب تولیدات مجموعه صنعتی اصفهان اینجا کلیک کنید.

قیمت میلگرد اصفهان

برای اطلاعات بیشتر راجب تولیدات مجموعه صنعتی پرشین فولاد اینجا کلیک کنید.

قیمت میلگرد پرشین

برای اطلاعات بیشتر راجب قیمت به روز محصولات صنایع فولاد اینجا کلیک کنید.

قیمت روز میلگرد در بازار

گروه صنعتی و فروش آهن ایرانیان شبانه روز در تلاش هست تا بهترین و کامل ترین پکیج قیمت به روز محصولات صنایع فولاد کشور را به شما عزیزان ارائه دهد برای این موضوع می توانید با کارشناسان این شرکت تماس گرفته و با قیمت به روز شده میلگرد در بازار طرح توجیهی خود را کامل کنید.


میلگرد ساده و انواع مختلف آن

میگرد ساده در دو نوع کلاف و ساده در صنایع فلزی فولاد ساخته می شود و کاربرد های وسیعی در صنعت دارد که به بخش بسیار کوچک آن اشاره کردیم.

قیمت میلگرد ساده
عوامل تاثیر گذار بر قیمت میلگرد را می توانم از نوسانات بازار کنونی نام ببریم که تحریم هایی که بر کشور وارد شده بی تاثیر نبوده و باعث شده تا قیمت صنایع فولاد
تا حد قابل توجهی بالا برود .
شرکت آهن ایرانیان ارائه به روز  قیمت آهن  در بازار و همچنین با دانش و توانایی کارشناسان این شرکت بهترین انتخاب رو برای شما عزیزان داشته باشه و  با مشاوره کارشناسان این شرکت مناسب ترین انتخاب را داشته باشید.

 

 


نوشته شده در : دوشنبه 15 مهر 1398  توسط : زارع.    نظرات() .

قبل از تمرین چه بخوریم، هنگام تمرین و بعد از ورزش چگونه تغذیه کنیم؟

قبل از تمرین چه بخوریم، هنگام تمرین و بعد از ورزش چگونه تغذیه کنیم؟

در حین تمرین مهم ترین نکته مصرف آب است. بدن شما در حین فعالیت به میزان آب بیشتری نیاز دارد.

قبل از تمرین چه بخوریم، هنگام تمرین و بعد از ورزش چگونه تغذیه کنیم؟

تغذیه قبل از تمرین چگونه باشد؟

 • وعده ی قبل تمرین خود را حدود یک تا دو ساعت قبل تمرین بخورید تا فرصت برای هضم آن باشد. این که یک ساعت فاصله باشد یا دو ساعت بستگی به میزان وعده ای دارد که متخصص یا مربی برای شما در نظر گرفته اند.
 • قبل از تمرین خوب آب بنوشید. بدن شما قبل تمرین باید هیدراته باشد.
 • همانطور که گفته شد کربوهیدرات برای سوخت رسانی به عضله حرف اول را می زند. وعده ی قبل تمرین باید حاوی کربوهیدرات باشد. این کربوهیدرات به ذخایر گلیکوژنی کبد و ماهیچه های شما رفته و باعث قدرت شما نیز می شود.
 • از کربوهیدرات های پیچیده استفاده کنید، مانند نان سبوس دار، ماکارونی، سیب زمینی و میوه ها استفاده کنید تا در تمام طول تمرین سوخت عضلانی شما محفوظ باشد. کربوهیدرات های ساده مانند قند و شکر همان ابتدای تمرین مصرف می شوند.
 • وعده ی قبل تمرین باید دارای مقدار متوسط پروتئین باشد.
 • غذاهای کم چرب را برای وعده ی قبل تمرین انتخاب کنید، چربی از جمله مواد دیر هضم می باشد که معده را به مدت طولانی درگیر هضم خود خواهد کرد. در مورد پروتئین هم اگر میزان مصرفش زیاد باشد همین اتفاق می افتد و بیشتر گردش خون به سمت معده رفته و از قدرت و نتیجه گیری تمرین شما می کاهد.
 • بهتر است حدود نیم ساعت قبل تمرین میزان کمی میوه مصرف کنید.
 • ساندویچ مرغ یا تخم مرغ با نان سبوسدار و همینطور میوه می توانند نمونه های خوبی برای تغذیه قبل تمرین باشند.

 

در حین ورزش تغذیه تمرینی چطور باشد؟

در حین تمرین مهم ترین نکته مصرف آب است. بدن شما در حین فعالیت به میزان آب بیشتری نیاز دارد، برای فعالیت های حیاتی، تعادل دمایی، رشد عضلات و حتی چربی سوزی. پس سعی کنید هر 15-20 دقیقه یک لیوان آب مصرف کنید البته به شرطی که موجب سنگینی و ناراحتی شما نشود.

در مورد نوشیدنی ورزشی و سوخت رسانی به عضلات در حین تمرین نیز 6-8% نوشیدنی می تواند حاوی کربوهیدرات باشد، به خصوص اگر هدف افزایش حجم عضلانی باشد. کربوهیدرات مصرفی در حین تمرین به دلیل اینکه باید فوری در اختیار سلول ها قرار گیرند ترجیحا کربوهیدرات ساده مانند شکر باشد.

نوشیدنی ورزشی بخصوص پس از یک ساعت از تمرین اهمیت زیادی پیدا می کند. می توانید مقداری نمک و شکر (میزان به دستور متخصص یا مربی بر اساس شرایط شخص تعیین می شود) را به عنوان نوشیدنی ورزشی مصرف کنید و از آبلیمو برای طعم دهی استفاده کنید.

 

فرصت طلایی  برای سوخت رسانی به عضله، بعد تمرین

اکنون زمانی است که شما پس فعالیت انرژی زیادی را سوزانده اید و بدن شما با ذخایر خالی در انتظار مواد غذایی است. این زمان بهترین زمان برای رشد عضلانی می باشد و تغذیه در این مرحله اهمیت زیادی دارد. به چند نکته در رابطه با تغذیه پس از تمرین توجه کنید:

 • همانطور که گفته شد اکنون بدن شما نیازمند انرژی است. حدود 20-60 دقیقه پس از تمرین بهترین زمان برای سوخت رسانی به عضله می باشد.
 • کربوهیدرات سوخت اصلی سلول های شماست. پروتئین نیز در حجم عضلانی اهمیت زیادی دارد. پس وعده پس از تمرین حتما دارای این دو ماده باشد.
 • پس از تمرین بهتر است بلافاصله از کربوهیدرات ساده استفاده کنید، مانند آب میوه. البته کربوهیدرات پیچیده نیز که در مورد قبلی توضیح دادیم تا یک ساعت پس از تمرین مصرف شود.
 • ساندویچ مرغ (مرغ سرخ نشده باشد)، ساندویچ کره بادام زمینی و شیرکاکائو می توانند وعده های خوبی برای مصرف پس از تمرین باشند.
 • بسیاری افراد در رابطه با اهمیت شیرکاکائو پس از تمرین کنجکاو هستند. شیرکاکائو نیز به دلیل این که هم دارای کربوهیدرات و هم پروتئین می باشد می تواند پس از تمرین گزینه مناسبی باشد. البته به شرط کم چرب بودن.

 

چرا تغذیه مهم است!

همانطور که می دانید تناسب اندام تابع سه فاکتور مهم شامل تمرین، تغذیه و خواب می باشد. در این مقاله سعی شد در رابطه با جزئی از تغذیه، که مربوط به تغذیه تمرینی می باشد صحبت شود.

موارد گفته شده تقریبا برای تمامی ورزش ها می تواند کاربرد داشته باشد اما در ورزش های مختلف شاید کمی تفاوت در نحوه تغذیه وجود داشته باشد که متخصصین فعال در این زمینه ها تصمیم گیرنده برای جزئیات این مسائل می باشند. میزان غذای مصرفی برای تمرین نیز بر اساس میزان فعالیت شخص و ویژگی های فردی متغیر است.

 

 


نوشته شده در : پنجشنبه 11 مهر 1398  توسط : زارع.    نظرات() .

اصول برنامه تمرینی فیتنس بانوان

اصول برنامه تمرینی فیتنس بانوان

 

اصول برنامه تمرینی فیتنس بانوان 

مرجع اکثر برنامه‌های تمرینی فیتنس بانوان، مربیان یا قهرمانان مرد در رشته‌های بدنسازی و کلاسیک هستند که برنامه‌های خود و شاگردان مرد خود را بدون هیچ تغییری به بانوان ارائه می‌کنند که البته این کار اشتباه بزرگی است. به عنوان مثال در بسیاری از برنامه‌های فیتنس بانوان مشاهده می‌شود تمرینات با تردمیل به مدت 90 دقیقه توصیه شده و یا برنامه ورزشی برای یک خانم حدوداً 50 ساله، چهار جلسه در هفته و زمان لازم برای هر جلسه تمرین بیش از سه ساعت در نظر گرفته شده است!

 

اولین اصل از اصول مربیگری در فیتنس بانوان، مطلع شدن از اهداف فرد و ارائه راهکارهای صحیح مطابق با شرایط زندگی، سن، تیپ بدنی، سابقه ورزشی، سابقه بیماری و پرونده پزشکی او می‌باشد؛ سپس زمان تقریبی برای رسیدن به اهداف توافق شده با فرد برآورد می‌شود. در جایی شنیدم خانمی با قد 150 سانتی‌متر و وزن 120 کیلوگرم به باشگاهی مراجعه کرده و مربیان باشگاه به او گفته‌اند وزن او را در عرض شش ماه به 70 کیلوگرم کاهش می‌دهند! در جایی دیگر خانمی با دور بازوی 45 سانتی‌متر به باشگاهی مراجعه نمود و مربی باشگاه ادعا نمود بعد از 3 ماه، بدون اینکه بازوانت شل شود دور بازوی شما را به 30 سانتی‌متر خواهم رساند. مسلماً این قبیل ادعاها، ادعاهای کذبی است که جایی در فیتنس بانوان ندارد. در فیتنس بانوان، راهنمایی و مشاوره‌ی صحیح است که رکن اساسی محسوب می‌گردد و بیشترین اهمیت را دارد.

 

دومین اصل مربیگری در فیتنس بانوان، آشنایی با فیزیک ورزشکار می‌باشد. مثلاً بعضی از خانم‌ها در بالاتنه درشت هستند و برخی دیگر استخوان لگن درشتی دارند، فردی باریک و فرد دیگر پهن است و … . حتی نحوه پاسخ‌دهی هر ورزشکار به انواع برنامه‌های ورزشی متفاوت است؛ مثلاً تمرینات مربوط به شانه‌ها در بعضی افراد موجب رشد عضلات شانه و در برخی دیگر موجب رشد عضلات تراپ (کول) می‌شود و بر روی عده‌ای هم کاملاً بی‌اثر است. مثال دیگر اینکه تمرین عضلات شکم برای بانوانی که دنده‌های مرتفع دارند منجر به عواقب ناخوشایندی می‌شود و یا تمرینات قسمت پائین شکم که عمدتاً با حرکات پا به شکل نشسته یا خوابیده انجام می‌شود، برای خانم‌هایی که پاهای لاغری دارند اصلاً مناسب نیست. حرکات پهلو به منظور سوزاندن چربی‌های پهلو در 99 درصد مواقع اشتباه است. بانوان در سنین بالا ابتدا می‌بایست به فکر سلامت خود باشند و با تمریناتی متعادل و نیز رعایت برنامه غذایی مطابق با سن، کمتر به دنبال ایجاد تغییرات عمده در بدنشان باشند. البته توصیه برخی پزشکان به جراحی، مؤثرتر از ورزش سنگین و پایبندی به رژیم‌های سخت و طولانی‌مدت است.

 

سابقه بیماری

بارها پیش آمده که خانمی به درد زانوی خود بی‌توجه بوده و مربی هم بدون اینکه سؤالی در این مورد بپرسد، برای لاغری او برنامه تردمیل روی شیب، دوچرخه ثابت و… با مدت‌زمان طولانی و شدت زیاد در نظر گرفته است که در نهایت فرد دچار آسیب‌دیدگی شده و ورزش را کاملاً رها نموده است. نکته حائز اهمیت برای بانوانی که در بخشی از بدن خود مبتلا به چاقی هستند این است که تمرینات با وزنه و دستگاه برایشان مناسب نیست؛ چرا که تجربه ثابت کرده قسمت‌هایی از بدن بانوان که درشت می‌باشد استعداد بیشتری برای رشد دارد و چنانچه روی آن نقاط به هر نحوی تمرین با وزنه یا دستگاه انجام دهند، پس از مدتی درشت‌تر و حجیم‌تر از قبل می‌شود به‌خصوص اگر این تمرینات به صورت مستمر انجام نشود. قابل توجه بانوانی که بازوان درشتی دارند و انواع حرکات بازو و پشت بازو را با دستگاه یا وزنه با تکرار زیاد انجام می‌دهند.

 

تمرینات

در این بخش به تمرینات و شرایط تمرینی صحیح برای برخی از قسمت‌های بدن در فیتنس بانوان می‌پردازیم:

 

تمرینات عضلات سینه (جهت زیبایی و سلامت)

 

برای بسیاری از بانوان – تقریباً 95 درصد آن‌ها – تمرینات سینه به خصوص قسمت میانی و زیرین سینه مضر است و موجب افتاد‌گی سینه می‌گردد؛ به همین دلیل بهتر است تمرینات وزنه و دستگاه برای سینه در قسمت بالای سینه انجام گیرد. ضمناً تمرینات با دامنه‌ی زیاد ممکن است باعث ترکیدگی پوست در ناحیه اتصال سینه به دست‌ها شود. در فیتنس بانوان، تمرینات سینه فقط شامل حرکات زیر می‌شود:

بالا سینه هالتر، بالا سینه دمبل، بالا سینه دمبل فلای (به شرطی که وزنه‌ها زیاد پائین نیاید)، بالا سینه دستگاه، بالا سینه اسمیت و بالا سینه کراس.

 

 

 

تمرینات عضلات سرشانه (جهت زیبایی و سلامت)

از آنجا که تمرینات سرشانه گاهی اوقات با انقباض قسمت بالایی عضله تراپ (کول) همراه می‌شود، تأثیر حرکات سرشانه بستگی به استعداد عضلات شانه و کول دارد؛ چنانچه شکل شانه‌ها جمع و گردن و کول حجیم به نظر می‌رسد می‌بایست تمرینات شانه بااحتیاط و توأم با رعایت نکات خاصی که مربیان به آن اشاره می‌کنند انجام شوند. در فیتنس بانوان، تمرینات سرشانه شامل حرکات زیر می‌شود:

سرشانه دمبل پرس در حالت نشسته، سرشانه‌ هالتر از پشت در حالت نشسته، سرشانه اسمیت در حالت نشسته (از جلو گردن یا از پشت گردن)، سرشانه نشر (هالتر یا دمبل) به صورت ایستاده و در مواردی نشسته یا خوابیده (با زاویه 45 درجه)، سرشانه نشر دمبل از طرفین، سرشانه سیم تک یا جفت (نشر از جلو)، سرشانه سیم یا دمبل تک به حالت خم، سرشانه سیم تک (ایستاده برای قسمت پشت شانه)، سرشانه دمبل خوابیده برای نواحی پشت شانه.

نکته قابل ذکر اینکه در حالت نشر دمبل، می‌بایست دامنه حرکت در دورترین حالت از بدن باشد، البته با آرنجی نسبتاً خم تا حداکثر فشار بر روی سرشانه اعمال شود؛ اگر دامنه حرکت نزدیک به بدن انتخاب شود، موجب رشد عضلات کول می‌گردد که فرم خوشایندی برای بانوان فیتنس کار نیست.

 تمرینات عضلات پشت (جهت زیبایی و سلامت)

 تقویت عضلات پشت نقشی کلیدی در استایل بدنی دارد چرا که مانع از خمودگی و جمع شدن قفسه سینه به سمت جلو می‌شود، اما تمرین بانوان بر روی این نقاط می‌بایست خیلی کم و بااحتیاط انجام شود زیرا ممکن است در آینده موجب تحریک به رشد، تجمع چربی، ایجاد برجستگی و ریزش پوست در قسمت میانی پشت گردد. بانوانی که قصد دارند عضلات پشت خود را تقویت نمایند باید بیشتر با نرمش‌های ساده و طرز صحیح نشستن و خوابیدن به این مهم دست یابند نه با تمرینات سنگین و شدید روی این نقاط؛ حتی تمرینات با تکرار بالا و ست‌های متوسط یا زیاد هم موجب برانگیختگی و تحریک به رشد فزاینده این قسمت از بدن در آینده می‌شود.

 

برای عضلات فیله کمر چنانچه طبق نظر مربی، فرد آسیب کمری نداشته باشد، تمرین سخت‌تر و شدیدتر مانعی ندارد. لازم است مربیان نسبت به ورزشکارانی که گودی کمر با انحنای زیاد دارند توجه بیشتری نشان دهند. حرکاتی از قبیل پلاور سیم به حالت خم، پلاور دمبل خوابیده، پلاور دستگاه و صلیب پشت جزو حرکات خوبی به شمار می‌روند که می‌بایست در ست‌های کم انجام شود، مثلاً یک‌بار در هفته با تکرار متوسط یا بالا. تمرینات فیله کمر نیز بسیار مناسب هستند.

 

 

 

تمرینات عضله بازو (جهت زیبایی و سلامت)

 

بانوانی که بازوهایی با حجم متوسط دارند بهتر است به منظور فرم دهی بیشتر، یک‌بار در هفته آن‌هم یک تا دو حرکت با ست‌های متوسط و تکرارهای متوسط این عضلات را تمرین دهند؛ البته به هیچ عنوان نباید در هیچ مرحله‌ای از زندگی نسبت به استمرار تمرینات و رعایت رژیم غذائی بی‌توجهی کرد، چرا که ممکن است در آینده حجم این قسمت از بدن افزایش یابد. برای بانوانی که بازوان درشتی دارند به هیچ عنوان تمرین با وزنه و دستگاه توصیه نمی‌شود. برای خانم‌هایی که بازوهای لاغری دارند، هفته‌ای یک تا دو جلسه تمرین با ست‌های کم، تکرارهای متوسط و کم و یک تا سه حرکت پیشنهاد می‌شود. البته در ماه‌های ابتدایی می‌بایست برنامه تمرینی بازو با تعداد حرکات کم و با احتیاط فراوان انجام شود زیرا امکان دارد تمرین با شدت زیاد برای ورزشکار نتیجه معکوس داشته باشد و بازوها لاغرتر و شل شوند. برای تمرین بازو بیشتر حرکات با سیم و دمبل‌های سبک توصیه می‌شود.

 

تمرینات عضلات بالایی شکم (جهت زیبایی و سلامت)

 

برای بانوانی که لگن و کمر پهنی دارند، خانم‌هایی که ارتفاع دنده‌هایشان زیاد است، ورزشکاران زنی که در ستون فقرات و مهره‌ها مشکل دارند و همچنین زنان خیلی چاق، تمرینات شکم محدودی وجود دارد.

 

 

 

تمرینات عضلات پائین شکم (جهت زیبایی و سلامت)

 

در بانوانی که حجم پاهایشان بسیار کم است، انجام تمرینات با تکرار بالا موجب کاهش بیشتر حجم پا در نواحی روی ران‌ها می‌گردد. همچنین خانم‌هایی که مشکل گودی کمر دارند یا ستون مهره‌هایشان آسیب دیده است می‌بایست این حرکات را با زاویه مخصوص انجام دهند.

 

تمرینات عضلات پهلو (جهت زیبایی و سلامت)

 

پهلو شامل سه بخش جلوئی، کناری و پشتی می‌باشد. انجام تمرینات با تکرار زیاد برای قسمت جلو و پشت پهلو بسیار مناسب است اما برای قسمت کناری پهلو نبایست هیچ تمرینی انجام داد زیرا ممکن است منجر به افزایش حجم این قسمت از بدن شود.

 

تمرینات عضلات ران (جهت زیبایی و سلامت)

 

الف) جلو ران: بانوانی که پاهای درشتی دارند معمولاً برای حجیم شدن پاها مستعدتر هستند؛ به همین دلیل می‌بایست تمرینات این نقطه از بدن را به نحوی انجام دهند که در آینده موجب تحریک به رشد بیشتر نشود. بانوانی که پاهای لاغری دارند نیز باید بدون هیچ عجله‌ای و با انتخاب یک برنامه صحیح، تمرینات پا را در سه ماه ابتدائی به تدریج متنوع‌تر و شدیدتر کنند، زیرا افزایش ناگهانی شدت تمرین ممکن است موجب کاهش حجم پا گردد.

 

ب) داخل پا: معمولاً در اکثر بانوان (80 درصد آن‌ها) نواحی داخل پا محلی برای ذخیره چربی است؛ به همین دلیل تمرینات این قسمت از پا می‌بایست طی ماه‌ها (حتی سال‌ها) به شکلی ملایم و با صبر زیاد انجام گیرد، چرا که تمرینات شدید و سنگین از چربی‌های این قسمت می‌کاهد اما در عوض موجب شل شدن و افتادگی پوست می‌گردد.

 

ج) خارج پا: این قسمت از پا در نژادهای شرقی و خاورمیانه معمولاً هلالی شکل است و از میانه بخش خارجی ران‌ها تا کمر ادامه می‌یابد. اکثر بانوانی که تمایل دارند همانند نژادهای اروپائی ران‌های کشیده‌ای داشته باشند، می‌خواهند چربی‌های این قسمت از بدن را خیلی زود از بین ببرند. مربیان ناآگاه نیز با تمرینات اشتباهی از قبیل بالا و پائین آوردن پا از بغل، چه به صورت نرمشی چه با دستگاه و تمرین با دستگاه ابداکتور سعی می‌کنند این افراد را به خواسته‏شان برسانند، غافل از اینکه کار بیهوده و بسیار مضری انجام می‌دهند چرا که این تمرینات موجب چین‌خوردگی و افتادگی بدحالت پوست می‌گردد و در 90 درصد مواقع منجر به کاهش مقطع باسن و بدفرمی آن می‌شود.

 

د) پشت پا: توان این عضله برای ورزشکاران بسیار حائز اهمیت است اما تمرینات مناسب چندانی برای آن وجود ندارد. تمریناتی از قبیل پرس پا به حالت نشسته یا خوابیده، جلو ران با دستگاه، جلو ران تک صاف یا بالشتک روی زانو، ابداکتور، تمرینات باسن با دمبل یا سیم، پشت پا دستگاه، لیفت پشت پا و حرکات ساق پا برای عضلات پا مناسب هستند.

 

 

 

تمرینات با دستگاه‌های ایروبیک (تردمیل، دوچرخه ثابت، الپتیکال)

در بخش‌های بعدی به مکانیزم اثر و تفاوت‌ها و شباهت‌های این دستگاه‌ها می‌پردازیم، اما ناگفته پیداست که تمرین با این دستگاه‌ها نیز باید همانند تمرین با وزنه بر اساس برنامه‌ای صحیح مطابق با وضعیت و اهداف تعیین شده فرد باشد و وضعیت سلامت زانو و کمر ورزشکار نیز کاملاً مورد بررسی قرار گرفته باشد. بانوانی که پائین‌تنه لاغر یا متوسطی دارند و قصد دارند چربی‌های میان تنه خود را بسوزانند می‌بایست با احتیاط با این لوازم تمرین کنند زیرا ممکن است پیش از اینکه چربی‌های میان تنه خود را به اصطلاح آب کنند، حجم پاهای خود را از دست دهند.

 

نکته مهم: بانوانی که تمایل دارند بدنی عضلانی و مردانه داشته باشند نباید به روش‌های فوق تمرین کنند، چرا که بدن خانم‌ها به دلیل ترشح هورمون‌های زنانه که چربی ساز می‌باشد، به ندرت همانند بدن آقایان می‌شود. گفتنی است سطح هورمون تستسترون در مردان بالاتر از زنان می باشد؛ این هورمون در سنین زیر 20 سالگی عضله‏ساز است و بعد از این سن موجب افزایش حجم عضلانی می‌شود.

 

یک توصیه مهم برای بانوانی که می‌خواهند خیلی سریع و به هر قیمتی وزن بدن خود را تغییر دهند:

 

تحقیقات اخیر نشان می‌دهد کاهش وزن زیاد و ناگهانی در بانوان، موجب کاهش شدید سطح هورمون‌هایی می‌شود که محافظ تخمدان و سینه در برابر سرطان می‌باشند. همچنین افزایش وزنی معادل چهار کیلوگرم بعد از سن 30 سالگی در بانوان، خطر ابتلا به سرطان را افزایش می‌دهد. از سوی دیگر انجام تمرینات مستمر و منظم با شدت ملایم، خطر ابتلا به سرطان رحم را تا حدود 30 درصد کاهش می‌دهد.

 

 


نوشته شده در : پنجشنبه 11 مهر 1398  توسط : زارع.    نظرات() .

اصول برنامه تمرینی فیتنس بانوان

اصول برنامه تمرینی فیتنس بانوان

 

اصول برنامه تمرینی فیتنس بانوان 

مرجع اکثر برنامه‌های تمرینی فیتنس بانوان، مربیان یا قهرمانان مرد در رشته‌های بدنسازی و کلاسیک هستند که برنامه‌های خود و شاگردان مرد خود را بدون هیچ تغییری به بانوان ارائه می‌کنند که البته این کار اشتباه بزرگی است. به عنوان مثال در بسیاری از برنامه‌های فیتنس بانوان مشاهده می‌شود تمرینات با تردمیل به مدت 90 دقیقه توصیه شده و یا برنامه ورزشی برای یک خانم حدوداً 50 ساله، چهار جلسه در هفته و زمان لازم برای هر جلسه تمرین بیش از سه ساعت در نظر گرفته شده است!

 

اولین اصل از اصول مربیگری در فیتنس بانوان، مطلع شدن از اهداف فرد و ارائه راهکارهای صحیح مطابق با شرایط زندگی، سن، تیپ بدنی، سابقه ورزشی، سابقه بیماری و پرونده پزشکی او می‌باشد؛ سپس زمان تقریبی برای رسیدن به اهداف توافق شده با فرد برآورد می‌شود. در جایی شنیدم خانمی با قد 150 سانتی‌متر و وزن 120 کیلوگرم به باشگاهی مراجعه کرده و مربیان باشگاه به او گفته‌اند وزن او را در عرض شش ماه به 70 کیلوگرم کاهش می‌دهند! در جایی دیگر خانمی با دور بازوی 45 سانتی‌متر به باشگاهی مراجعه نمود و مربی باشگاه ادعا نمود بعد از 3 ماه، بدون اینکه بازوانت شل شود دور بازوی شما را به 30 سانتی‌متر خواهم رساند. مسلماً این قبیل ادعاها، ادعاهای کذبی است که جایی در فیتنس بانوان ندارد. در فیتنس بانوان، راهنمایی و مشاوره‌ی صحیح است که رکن اساسی محسوب می‌گردد و بیشترین اهمیت را دارد.

 

دومین اصل مربیگری در فیتنس بانوان، آشنایی با فیزیک ورزشکار می‌باشد. مثلاً بعضی از خانم‌ها در بالاتنه درشت هستند و برخی دیگر استخوان لگن درشتی دارند، فردی باریک و فرد دیگر پهن است و … . حتی نحوه پاسخ‌دهی هر ورزشکار به انواع برنامه‌های ورزشی متفاوت است؛ مثلاً تمرینات مربوط به شانه‌ها در بعضی افراد موجب رشد عضلات شانه و در برخی دیگر موجب رشد عضلات تراپ (کول) می‌شود و بر روی عده‌ای هم کاملاً بی‌اثر است. مثال دیگر اینکه تمرین عضلات شکم برای بانوانی که دنده‌های مرتفع دارند منجر به عواقب ناخوشایندی می‌شود و یا تمرینات قسمت پائین شکم که عمدتاً با حرکات پا به شکل نشسته یا خوابیده انجام می‌شود، برای خانم‌هایی که پاهای لاغری دارند اصلاً مناسب نیست. حرکات پهلو به منظور سوزاندن چربی‌های پهلو در 99 درصد مواقع اشتباه است. بانوان در سنین بالا ابتدا می‌بایست به فکر سلامت خود باشند و با تمریناتی متعادل و نیز رعایت برنامه غذایی مطابق با سن، کمتر به دنبال ایجاد تغییرات عمده در بدنشان باشند. البته توصیه برخی پزشکان به جراحی، مؤثرتر از ورزش سنگین و پایبندی به رژیم‌های سخت و طولانی‌مدت است.

 

سابقه بیماری

بارها پیش آمده که خانمی به درد زانوی خود بی‌توجه بوده و مربی هم بدون اینکه سؤالی در این مورد بپرسد، برای لاغری او برنامه تردمیل روی شیب، دوچرخه ثابت و… با مدت‌زمان طولانی و شدت زیاد در نظر گرفته است که در نهایت فرد دچار آسیب‌دیدگی شده و ورزش را کاملاً رها نموده است. نکته حائز اهمیت برای بانوانی که در بخشی از بدن خود مبتلا به چاقی هستند این است که تمرینات با وزنه و دستگاه برایشان مناسب نیست؛ چرا که تجربه ثابت کرده قسمت‌هایی از بدن بانوان که درشت می‌باشد استعداد بیشتری برای رشد دارد و چنانچه روی آن نقاط به هر نحوی تمرین با وزنه یا دستگاه انجام دهند، پس از مدتی درشت‌تر و حجیم‌تر از قبل می‌شود به‌خصوص اگر این تمرینات به صورت مستمر انجام نشود. قابل توجه بانوانی که بازوان درشتی دارند و انواع حرکات بازو و پشت بازو را با دستگاه یا وزنه با تکرار زیاد انجام می‌دهند.

 

تمرینات

در این بخش به تمرینات و شرایط تمرینی صحیح برای برخی از قسمت‌های بدن در فیتنس بانوان می‌پردازیم:

 

تمرینات عضلات سینه (جهت زیبایی و سلامت)

 

برای بسیاری از بانوان – تقریباً 95 درصد آن‌ها – تمرینات سینه به خصوص قسمت میانی و زیرین سینه مضر است و موجب افتاد‌گی سینه می‌گردد؛ به همین دلیل بهتر است تمرینات وزنه و دستگاه برای سینه در قسمت بالای سینه انجام گیرد. ضمناً تمرینات با دامنه‌ی زیاد ممکن است باعث ترکیدگی پوست در ناحیه اتصال سینه به دست‌ها شود. در فیتنس بانوان، تمرینات سینه فقط شامل حرکات زیر می‌شود:

بالا سینه هالتر، بالا سینه دمبل، بالا سینه دمبل فلای (به شرطی که وزنه‌ها زیاد پائین نیاید)، بالا سینه دستگاه، بالا سینه اسمیت و بالا سینه کراس.

 

 

 

تمرینات عضلات سرشانه (جهت زیبایی و سلامت)

از آنجا که تمرینات سرشانه گاهی اوقات با انقباض قسمت بالایی عضله تراپ (کول) همراه می‌شود، تأثیر حرکات سرشانه بستگی به استعداد عضلات شانه و کول دارد؛ چنانچه شکل شانه‌ها جمع و گردن و کول حجیم به نظر می‌رسد می‌بایست تمرینات شانه بااحتیاط و توأم با رعایت نکات خاصی که مربیان به آن اشاره می‌کنند انجام شوند. در فیتنس بانوان، تمرینات سرشانه شامل حرکات زیر می‌شود:

سرشانه دمبل پرس در حالت نشسته، سرشانه‌ هالتر از پشت در حالت نشسته، سرشانه اسمیت در حالت نشسته (از جلو گردن یا از پشت گردن)، سرشانه نشر (هالتر یا دمبل) به صورت ایستاده و در مواردی نشسته یا خوابیده (با زاویه 45 درجه)، سرشانه نشر دمبل از طرفین، سرشانه سیم تک یا جفت (نشر از جلو)، سرشانه سیم یا دمبل تک به حالت خم، سرشانه سیم تک (ایستاده برای قسمت پشت شانه)، سرشانه دمبل خوابیده برای نواحی پشت شانه.

نکته قابل ذکر اینکه در حالت نشر دمبل، می‌بایست دامنه حرکت در دورترین حالت از بدن باشد، البته با آرنجی نسبتاً خم تا حداکثر فشار بر روی سرشانه اعمال شود؛ اگر دامنه حرکت نزدیک به بدن انتخاب شود، موجب رشد عضلات کول می‌گردد که فرم خوشایندی برای بانوان فیتنس کار نیست.

 تمرینات عضلات پشت (جهت زیبایی و سلامت)

 تقویت عضلات پشت نقشی کلیدی در استایل بدنی دارد چرا که مانع از خمودگی و جمع شدن قفسه سینه به سمت جلو می‌شود، اما تمرین بانوان بر روی این نقاط می‌بایست خیلی کم و بااحتیاط انجام شود زیرا ممکن است در آینده موجب تحریک به رشد، تجمع چربی، ایجاد برجستگی و ریزش پوست در قسمت میانی پشت گردد. بانوانی که قصد دارند عضلات پشت خود را تقویت نمایند باید بیشتر با نرمش‌های ساده و طرز صحیح نشستن و خوابیدن به این مهم دست یابند نه با تمرینات سنگین و شدید روی این نقاط؛ حتی تمرینات با تکرار بالا و ست‌های متوسط یا زیاد هم موجب برانگیختگی و تحریک به رشد فزاینده این قسمت از بدن در آینده می‌شود.

 

برای عضلات فیله کمر چنانچه طبق نظر مربی، فرد آسیب کمری نداشته باشد، تمرین سخت‌تر و شدیدتر مانعی ندارد. لازم است مربیان نسبت به ورزشکارانی که گودی کمر با انحنای زیاد دارند توجه بیشتری نشان دهند. حرکاتی از قبیل پلاور سیم به حالت خم، پلاور دمبل خوابیده، پلاور دستگاه و صلیب پشت جزو حرکات خوبی به شمار می‌روند که می‌بایست در ست‌های کم انجام شود، مثلاً یک‌بار در هفته با تکرار متوسط یا بالا. تمرینات فیله کمر نیز بسیار مناسب هستند.

 

 

 

تمرینات عضله بازو (جهت زیبایی و سلامت)

 

بانوانی که بازوهایی با حجم متوسط دارند بهتر است به منظور فرم دهی بیشتر، یک‌بار در هفته آن‌هم یک تا دو حرکت با ست‌های متوسط و تکرارهای متوسط این عضلات را تمرین دهند؛ البته به هیچ عنوان نباید در هیچ مرحله‌ای از زندگی نسبت به استمرار تمرینات و رعایت رژیم غذائی بی‌توجهی کرد، چرا که ممکن است در آینده حجم این قسمت از بدن افزایش یابد. برای بانوانی که بازوان درشتی دارند به هیچ عنوان تمرین با وزنه و دستگاه توصیه نمی‌شود. برای خانم‌هایی که بازوهای لاغری دارند، هفته‌ای یک تا دو جلسه تمرین با ست‌های کم، تکرارهای متوسط و کم و یک تا سه حرکت پیشنهاد می‌شود. البته در ماه‌های ابتدایی می‌بایست برنامه تمرینی بازو با تعداد حرکات کم و با احتیاط فراوان انجام شود زیرا امکان دارد تمرین با شدت زیاد برای ورزشکار نتیجه معکوس داشته باشد و بازوها لاغرتر و شل شوند. برای تمرین بازو بیشتر حرکات با سیم و دمبل‌های سبک توصیه می‌شود.

 

تمرینات عضلات بالایی شکم (جهت زیبایی و سلامت)

 

برای بانوانی که لگن و کمر پهنی دارند، خانم‌هایی که ارتفاع دنده‌هایشان زیاد است، ورزشکاران زنی که در ستون فقرات و مهره‌ها مشکل دارند و همچنین زنان خیلی چاق، تمرینات شکم محدودی وجود دارد.

 

 

 

تمرینات عضلات پائین شکم (جهت زیبایی و سلامت)

 

در بانوانی که حجم پاهایشان بسیار کم است، انجام تمرینات با تکرار بالا موجب کاهش بیشتر حجم پا در نواحی روی ران‌ها می‌گردد. همچنین خانم‌هایی که مشکل گودی کمر دارند یا ستون مهره‌هایشان آسیب دیده است می‌بایست این حرکات را با زاویه مخصوص انجام دهند.

 

تمرینات عضلات پهلو (جهت زیبایی و سلامت)

 

پهلو شامل سه بخش جلوئی، کناری و پشتی می‌باشد. انجام تمرینات با تکرار زیاد برای قسمت جلو و پشت پهلو بسیار مناسب است اما برای قسمت کناری پهلو نبایست هیچ تمرینی انجام داد زیرا ممکن است منجر به افزایش حجم این قسمت از بدن شود.

 

تمرینات عضلات ران (جهت زیبایی و سلامت)

 

الف) جلو ران: بانوانی که پاهای درشتی دارند معمولاً برای حجیم شدن پاها مستعدتر هستند؛ به همین دلیل می‌بایست تمرینات این نقطه از بدن را به نحوی انجام دهند که در آینده موجب تحریک به رشد بیشتر نشود. بانوانی که پاهای لاغری دارند نیز باید بدون هیچ عجله‌ای و با انتخاب یک برنامه صحیح، تمرینات پا را در سه ماه ابتدائی به تدریج متنوع‌تر و شدیدتر کنند، زیرا افزایش ناگهانی شدت تمرین ممکن است موجب کاهش حجم پا گردد.

 

ب) داخل پا: معمولاً در اکثر بانوان (80 درصد آن‌ها) نواحی داخل پا محلی برای ذخیره چربی است؛ به همین دلیل تمرینات این قسمت از پا می‌بایست طی ماه‌ها (حتی سال‌ها) به شکلی ملایم و با صبر زیاد انجام گیرد، چرا که تمرینات شدید و سنگین از چربی‌های این قسمت می‌کاهد اما در عوض موجب شل شدن و افتادگی پوست می‌گردد.

 

ج) خارج پا: این قسمت از پا در نژادهای شرقی و خاورمیانه معمولاً هلالی شکل است و از میانه بخش خارجی ران‌ها تا کمر ادامه می‌یابد. اکثر بانوانی که تمایل دارند همانند نژادهای اروپائی ران‌های کشیده‌ای داشته باشند، می‌خواهند چربی‌های این قسمت از بدن را خیلی زود از بین ببرند. مربیان ناآگاه نیز با تمرینات اشتباهی از قبیل بالا و پائین آوردن پا از بغل، چه به صورت نرمشی چه با دستگاه و تمرین با دستگاه ابداکتور سعی می‌کنند این افراد را به خواسته‏شان برسانند، غافل از اینکه کار بیهوده و بسیار مضری انجام می‌دهند چرا که این تمرینات موجب چین‌خوردگی و افتادگی بدحالت پوست می‌گردد و در 90 درصد مواقع منجر به کاهش مقطع باسن و بدفرمی آن می‌شود.

 

د) پشت پا: توان این عضله برای ورزشکاران بسیار حائز اهمیت است اما تمرینات مناسب چندانی برای آن وجود ندارد. تمریناتی از قبیل پرس پا به حالت نشسته یا خوابیده، جلو ران با دستگاه، جلو ران تک صاف یا بالشتک روی زانو، ابداکتور، تمرینات باسن با دمبل یا سیم، پشت پا دستگاه، لیفت پشت پا و حرکات ساق پا برای عضلات پا مناسب هستند.

 

 

 

تمرینات با دستگاه‌های ایروبیک (تردمیل، دوچرخه ثابت، الپتیکال)

در بخش‌های بعدی به مکانیزم اثر و تفاوت‌ها و شباهت‌های این دستگاه‌ها می‌پردازیم، اما ناگفته پیداست که تمرین با این دستگاه‌ها نیز باید همانند تمرین با وزنه بر اساس برنامه‌ای صحیح مطابق با وضعیت و اهداف تعیین شده فرد باشد و وضعیت سلامت زانو و کمر ورزشکار نیز کاملاً مورد بررسی قرار گرفته باشد. بانوانی که پائین‌تنه لاغر یا متوسطی دارند و قصد دارند چربی‌های میان تنه خود را بسوزانند می‌بایست با احتیاط با این لوازم تمرین کنند زیرا ممکن است پیش از اینکه چربی‌های میان تنه خود را به اصطلاح آب کنند، حجم پاهای خود را از دست دهند.

 

نکته مهم: بانوانی که تمایل دارند بدنی عضلانی و مردانه داشته باشند نباید به روش‌های فوق تمرین کنند، چرا که بدن خانم‌ها به دلیل ترشح هورمون‌های زنانه که چربی ساز می‌باشد، به ندرت همانند بدن آقایان می‌شود. گفتنی است سطح هورمون تستسترون در مردان بالاتر از زنان می باشد؛ این هورمون در سنین زیر 20 سالگی عضله‏ساز است و بعد از این سن موجب افزایش حجم عضلانی می‌شود.

 

یک توصیه مهم برای بانوانی که می‌خواهند خیلی سریع و به هر قیمتی وزن بدن خود را تغییر دهند:

 

تحقیقات اخیر نشان می‌دهد کاهش وزن زیاد و ناگهانی در بانوان، موجب کاهش شدید سطح هورمون‌هایی می‌شود که محافظ تخمدان و سینه در برابر سرطان می‌باشند. همچنین افزایش وزنی معادل چهار کیلوگرم بعد از سن 30 سالگی در بانوان، خطر ابتلا به سرطان را افزایش می‌دهد. از سوی دیگر انجام تمرینات مستمر و منظم با شدت ملایم، خطر ابتلا به سرطان رحم را تا حدود 30 درصد کاهش می‌دهد.

 

 


نوشته شده در : چهارشنبه 10 مهر 1398  توسط : زارع.    نظرات() .

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic